Nahrávám video
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Zemřel Ivan Ruller — Zemřel Ivan Ruller — Oceněné náměstí v Bílovicích nad Svitavou — Problémy zlínských pejskařů — Myslivci hledají uhynulé divočáky — Letecké linky z Brna — Ochrana obyvatel — Velikonoční festival duchovní hudby

Části dílu

00:51
Zemřel Ivan Ruller
  Zemřel významný brněnský architekt Ivan Ruller. Bylo mu 91 let. Jeho architektonický rukopis nese třeba sportovní hala Rondo nebo Janáčkovo divadlo.
  03:53
  Zemřel Ivan Ruller
   A hostem ve vysílání je teď hlavní architekt města Brna - Michal Sedláček.
   09:38
   Oceněné náměstí v Bílovicích nad Svitavou
    Ocenění pro Bílovice nad Svitavou. Tamní zrekonstruované náměstí je nejlepší novostavbou v historickém prostředí loňského roku. Cenu obci udělil Klub za starou Prahu.
    11:40
    Problémy zlínských pejskařů
     Pejskaři ve Zlíně si dlouhodobě stěžují na přístup města. Vadí jim, že často nemají hromádky po svých psech kam uklidit. Kromě košů jim v krajském městě chybí taky speciální sáčky a venčící louky. Radnice to chce změnit.
     14:23
     Myslivci hledají uhynulé divočáky
      Myslivci v rojnicích začali v zamořené oblasti na Zlínsku hledat uhynulé divočáky. Nařizují jim to nová veterinární opatření kvůli africkému moru prasat.
      15:53
      Letecké linky z Brna
       Jednání s rumunským dopravcem BlueAir o nových leteckých linkách z Brna k dnešnímu dni končí. Oznámil to hejtman jihomoravského kraje - Bohumil Šimek. Pravidelné spoje do 5ti nových destinací přitom původně měly začít létat právě teď – koncem března.
       18:28
       Ochrana obyvatel
        V obcích kolem jaderné elektrárny Dukovany v těchto dnech vrcholí výměna jodidových tablet, které by se užívaly v případě úniku radioaktivity. Živě s Radovanem Daňkem.
        20:32
        Velikonoční festival duchovní hudby
         Velikonoční festival duchovní hudby včera v Brně zahájil koncert v kostele svatých Janů. Filharmonie pořádá tradiční přehlídku každoročně ve dvou týdnech mezi Květnou a Bílou nedělí.
         Přehrát celé video
         Stopáž25 minut
         Další díl
         Události v regionech

         Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

         Napište nám