Nahrávám video
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Bezpečnost u vody — Bezpečnost u vody — Jihlava prodlouží troleje — Dítě z krytu — Zákaz Uberu v Brně — Oprava olomouckých schodů — Pomoc charity na Ukrajině — Dobrovolníci na holešovském hřbitově — Hudba v ulicích Znojma

Části dílu

00:28
Bezpečnost u vody
  Prázdniny a s nimi spojené koupání přináší i nástrahy. Právě v letních měsících hrozí větší nebezpečí utonutí. Na jihu Moravy teď policisté prověřují případ, kdy se v Dubňanech na Hodonínsku topil chlapec - a to na hlídaném koupališti.
  03:28
  Bezpečnost u vody
   Prázdniny a s nimi spojené koupání přináší i nástrahy. Právě v letních měsících hrozí větší nebezpečí utonutí. Na jihu Moravy teď policisté prověřují případ, kdy se v Dubňanech na Hodonínsku topil chlapec - a to na hlídaném koupališti.
   07:07
   Jihlava prodlouží troleje
    Jihlava bude po sedmnácti letech prodlužovat trolejové vedení - zhruba dvoukilometrová trať propojí sídliště Horní Kosov s nemocnicí. Některé linky kvůli tomu pojedou od prosince po nových trasách.
    09:09
    Dítě z krytu
     Doživotní vstupné zdarma do Krytu 10-Z pod brněnským Špilberkem dnes dostala tříměsíční Trille z Dánska. Dcera filmaře Christiana BJERKEDALA, který spolupracoval na řadě seriálů vysílaných i u nás, je totiž prvním dítětem, u kterého bylo potvrzeno početí
     11:44
     Zákaz Uberu v Brně
      Služba Uber je v Brně znovu zakázaná. Vyplývá to z předběžného opatření Krajského soudu, které dnes zveřejnil brněnský magistrát. Platit začne, až ho dostanou všichni účastníci řízení. Uber v Brně nejezdí od dubna. Živě s Jakubem Váchou.
      14:20
      Oprava olomouckých schodů
       V Olomouci začala oprava historických Blažejských schodů. Propojují stejnojmenné náměstí a Bezručovy sady. Zkratka z centra do parku zůstane uzavřená tři měsíce. Památkáři doufají, že jim rekonstrukce přinese nové poznatky o jednom z nejstarších míst v Ol
       17:16
       Pomoc charity na Ukrajině
        Už víc než 60 tisíc korun poslali dárci na účet znojemské charity poté, co v České televizi viděli reportáže o nemocných dětech z Ukrajiny. Po poslední červnové cestě se navíc ozval dárce, který začal pravidelně posílat 4 tisíce korun na léčbu tří konkrét
        20:15
        Dobrovolníci na holešovském hřbitově
         Pracovní ruch se opět po roce ozývá ze židovského hřbitova v Holešově na Kroměřížsku. Dobrovolníci tam čistí náhrobky a likvidují plevel. Někteří přijeli až z Číny, Jižní Koreje nebo Španělska.
         21:58
         Hudba v ulicích Znojma
          V ulicích, na náměstích i v parku dnes lidé ve Znojmě potkávali hudebníky. Přivedl je tam už po třinácté Hudební festival Znojmo, který se v centru jihomoravského města snaží vytvořit atmosféru jako na Karlově mostě v Praze.
          Přehrát celé video
          Stopáž25 minut
          Další díl
          Události v regionech

          Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

          Napište nám