25 minut
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Služby České pošty — Služby České pošty — Pošta Partner funguje už dva roky — Nový stadion ve Vyškově — Nemocnice omezuje provoz — Unikátní podlaha z VUT — Nápor cestujících — Letecký simulátor v Němčičkách — Příběh Michelangela v Redutě

Části dílu

00:29
Služby České pošty
  Problémy pošt v brněnských městských částech
  03:55
  Služby České pošty
   Živě s redaktorkou Veronikou Gecovou
   06:20
   Pošta Partner funguje už dva roky
    A teď další podrobnosti k projektu Pošta Partner obecně - běží už dva roky. Česká pošta chce díky němu většinu z víc než tří tisíc svých poboček přeměnit na franšízy provozované obcemi nebo soukromníky.
    10:22
    Nový stadion ve Vyškově
     Nový zimní stadion ve Vyškově by mohl stát už koncem příštího roku. Zastupitelé totiž po letech schválili smlouvu na jeho výstavbu a provoz. Vyškov na to vyčlenil 138 milionů korun. Stávající budova ve špatném technickém stavu půjde k zemi na začátku ledn
     12:32
     Nemocnice omezuje provoz
      Nemocnice v Novém Městě na Moravě od ledna omezí některé ambulance a bude muset odkládat operace. Od nového roku s největší pravděpodobností zavede směnný provoz. Vedení totiž nemá peníze na to, aby uspokojilo platové požadavky svých lékařů.
      14:58
      Unikátní podlaha z VUT
       Na vývoji unikátní podlahy pracuje tým výzkumníků z brněnského VUT. Má vydržet i v extrémně namáhaných průmyslových halách nebo skladech. Tak, jak ještě žádné podlahy předtím.
       16:44
       Nápor cestujících
        Živě s redaktorem Jakubem Váchou
        19:05
        Letecký simulátor v Němčičkách
         Jak těžké je řídit dopravní letoun si můžou lidé vyzkoušet v Němčičkách na Břeclavsku. Mladý pilot si totiž doma postavil unikátní letecký simulátor. Do kokpitu tak může usednout každý - bez ohledu na věk nebo zkušenosti.
         21:22
         Příběh Michelangela v Redutě
          Národní divadlo Brno připravilo poslední letošní premiéru. Herci nastudovali adaptaci historické epopeje - Kámen a bolest. Jde o příběh jednoho z géniů italské renesance - Michelangela Buonarrotiho.
          Přehrát celé video
          Stopáž25 minut
          Další díl
          Události v regionech

          Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

          Napište nám