25 minut
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Trestně stíhaní politici — Trestně stíhaní politici — Interna v Tišnově omezuje provoz — Aircraft Industries čelí návrhu na insolvenci — Problémy Aircraft Industries — Jednání o galvanově v Rantířově — Noční vlci projíždí Moravou — Četníci se vrátli do Luhačovic

Části dílu

01:16
Trestně stíhaní politici
  Z daňového úniku za víc než jeden a půl milionu korun je stíhaný někdejší brněnský radní a zastupitel Tomáš Kratochvíl. Vyšetřovatelé v jeho firemním účetnictví našli fiktivní faktury.
  05:09
  Trestně stíhaní politici
   Závěrečné řeči zazněly u soudu s bývalými místostarosty Židenic.
   09:00
   Interna v Tišnově omezuje provoz
    Interní oddělení tišnovské nemocnice výrazně omezilo provoz. Ředitele k tomu donutil nedostatek sester. Obvodní lékaři se o situaci dozvěděli ze dne na den a teď nevědí, kam mají své pacienty posílat. Živě s Barborou Čapkovou.
    12:08
    Aircraft Industries čelí návrhu na insolvenci
     Problémy Aircraft Industries z Kunovic na Uherskohradišťsku, největšího tuzemského výrobce osobních letadel, se stupňují. Ode dneška firma s jedenácti sty zaměstnanci čelí návrhu na insolvenci.
     15:04
     Problémy Aircraft Industries
      Téma živě doplní redaktor Josef Kvasnička.
      16:53
      Jednání o galvanově v Rantířově
       Hádkou skončilo včerejší mimořádné zasedání zastupitelů Rantířova na Jihlavsku. Místní se v diskuzi pustili do majitele tamní galvanovny, který budovu postavil načerno a dodatečně na ni získal stavební povolení.
       19:38
       Noční vlci projíždí Moravou
        Motorkáři z kontroverzního ruského klubu Noční vlci dnes projíždí jižní Moravou. Takzvanou cestu vítězství k 71. výročí konce druhé světové války zahájili 25. dubna v Moskvě. Živě s Veronikou Kynčlovou.
        22:26
        Četníci se vrátli do Luhačovic
         Dvanáct dílů, 24 zločinů a hlavně atmosféru první republiky nabídne nový seriál Četníci z Luhačovic. Od září 2014 ho připravuje brněnské studio České televize. Zbývá dotočit posledních pět dílů.
         Přehrát celé video
         Stopáž25 minut
         Další díl
         Události v regionech

         Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

         Napište nám