27 minut
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

Úspěchy policejního týmu Tempus — Turistický ruch v regionu — Kauza metanol opět u soudu — Dopady ruských sankcí — Sokolnictví na jižní Moravě — Tábor v baloně

Části dílu

01:32
Úspěchy policejního týmu Tempus
  Bezmála 10 let stará vražda z Otrokovic na Zlínsku není ani po dnešku potrestána. Krajský soud odložil vynesení rozsudku o měsíc. Kdysi odložený případ vraždy otevřel speciální policejní tým Tempus.
  10:57
  Turistický ruch v regionu
   Téměř 600 tisíc tuzemských i zahraničních hostů přijelo během prvního pololetí za památkami a zajímavostmi jižní Moravy. Na špičce jejich zájmu se pořád drží lednicko-valtický areál, objevila se ale i nová lákadla.
   15:02
   Kauza metanol opět u soudu
    Věděli, že může zabíjet, přesto jedovatý alkohol dál prodávali. Před městským soudem v Brně dnes stanuli Petr a Ludmila Švábenští. Vodku se smrtelnou dávkou metanolu prodali v listopadu 2012 i pětapadesátiletému muži z Brna - otravu nepřežil.
    17:02
    Dopady ruských sankcí
     Ovoce a zelenina, veškeré maso a mléčné výrobky – seznam toho, co se nebude moct dovážet do Ruska. Zákaz, který reaguje na sankce ze strany Evropské unie, má platit jeden rok a týká se i Česka.
     20:25
     Sokolnictví na jižní Moravě
      Vycvičit dravého ptáka k lovu – nejdůležitější dovednosti, které musí zvládnout každý, kdo chce být sokolník. V Česku je jich asi pět stovek. Každoročně ale zájem o tuto aktivitu roste. Nejvíc členů eviduje klub sokolníků právě na jižní Moravě.
      23:08
      Tábor v baloně
       Netradiční tábor v ještě netradičnějším prostředí – místo v lese lítají děti ve vzduchu. Do Česka se sjeli mladí balónáři z celého světa. Tábor pro mladé nadšence se koná už počtrnácté, letos poprvé v Česku.
       Přehrát celé video
       Stopáž27 minut
       Další díl
       Události v regionech

       Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

       Napište nám