Nahrávám video
Události v regionech (Brno)

Události v regionech

Obsah dílu

V Brně není kde se nechat zdarma otestovat na vir HIV — Zima se silničářům prodražuje — Věstonická venuše v Londýně — S redaktory ČT na největší sportovní událost letošní zimy — Mistrovství světa v biatlonu — Česká televize na MS v biatlonu — Drogy za volantem — Kauza Přítluky znovu k soudu — Konzervátoři Slováckého muzea dnes začali očišťovat vzácné kosterní pozůstatky. — Na Vysočině vychovávají nové trenéry a rozhodčí — Virtuální prohlídka Jurkovičových Luhačovic

Části dílu

00:46
V Brně není kde se nechat zdarma otestovat na vir HIV
  Brňané přišli o jediné místo, kde se mohli zdarma otestovat na HIV. Laboratoř, která ve spolupráci s organizací Dům světla anonymní testy bezplatně prováděla, na to letos nemá peníze
  02:54
  Zima se silničářům prodražuje
   Přestože zima ještě nekončí, jihomoravští silničáři už teď vědí, že je vyjde dráž než ta minulá, a to jak kvůli většímu množství spotřebované soli a štěrku, tak i kvůli výtlukům, které se na silnicích začínají ve velkém objevovat.
   04:49
   Věstonická venuše v Londýně
    Britské muzeum v Londýně začalo vystavovat Umění doby Ledové. Zásadní součástí výstavy jsou sošky Moravského zemského muzea v Brně, včetně Věstonické venuše.
    06:58
    S redaktory ČT na největší sportovní událost letošní zimy
     V Novém Městě na Moravě před několika desítkami minut odstartovalo Mistrovství světa v biatlonu, největší letošní sportovní událost v zemi. První ze série závodů už můžou v těchto chvílích sledovat diváci ČT Sport v přímém přenosu.
     09:20
     Mistrovství světa v biatlonu
      Jak to aktuálně vypadá v Novém Mestě na Moravě ví redaktorka Blanka Poulová.
      10:36
      Česká televize na MS v biatlonu
       Perných 11 dnů zažijí nejen sportovci, ale i redaktoři a kameramani České televize, kteří závody zaznamenávají a přenášejí do 20 zemí světa.
       12:42
       Drogy za volantem
        Zběsilou honičkou skončil zátah policistů na zfetovaného řidiče. Muž objel připravené policejní zátarasy a začal hlídce ujíždět. Nebezpečnou jízdou tak ohrozil ostatní řidiče, ale třeba i maminku s kočárkem.
        13:59
        Kauza Přítluky znovu k soudu
         Podivné hospodaření na radnici v Přítlukách na Břeclavsku bude znovu projednávat soud. Na lavici obžalovaných míří už podruhé bývalá místostarostka a účetní obce.
         15:36
         Konzervátoři Slováckého muzea dnes začali očišťovat vzácné kosterní pozůstatky.
          Na kostru muže a ženy staré tři a půl tisíce let narazili majitelé rodinného domu v Kunovicích náhodou, když před několika týdny kopali na zahradě. Uložení koster svědčí o rituálním zabití.
          17:59
          Na Vysočině vychovávají nové trenéry a rozhodčí
           Potřebují vyřešit jejich nedostatek. Střední škola, do které chodí, má jako jediná smlouvu s Fotbalovou asociací.
           19:39
           Virtuální prohlídka Jurkovičových Luhačovic
            Lázně Luhačovice si nelze představit bez typických staveb Dušana Jurkoviče. Jen některé se ale dochovaly a ty největší dokonce zůstaly jen na papíře. Názornou představu o nich nabízí digitální model.
            Přehrát celé video
            Stopáž26 minut
            Další díl
            Události v regionech

            Události v regionech (Brno) na sociálních sítích

            Napište nám