Domů

neděle 10. 12. 2006

ČT1 21:50 StarDance ...kolem dokola

P4:3 
Stopáž: 3 minuty
Rok výroby: 2006

Přidat do Osobního programu
Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

 

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 29688

Novinky

Šestí opustili soutěž Tomáš Dvořák a Kamila Tománková

16. 12. 2006

Marek Eben na začátku vyřazování řekl, že z dnešních párů už mají všichni „tu bednu jistou“ (tzn. že jsou na stupních vítězů) a tím chtěl asi tyto taneční páry uklidnit. Na nás diváky to ale nefungovalo, protože čím méně párů v soutěži, tím silnější pocit, že z těchto tří se už nedá obejít bez nikoho: „Už nám tam nechte všechny!“, křičím coby fanynka.

Ale nedá se nic dělat.

Tereza Kostková na začátku Rozhodnutí poslala nejprve do bezpečí Romana Vojtka a Kristýnu Coufalovou, takže se za virblu bubnů rozhodovalo mezi Václavem Vydrou a Tomášem Dvořákem. Václav Vydra vypadal, jako že si trošku vzdychnul, řekl si, že to přežije, a pokorně čekal na ortel. Marek Eben to trochu napínal, ale nakonec „dal“ jen dva vtípky a vyhlásil: „Dnes večer se ctí, ale přesto, vypadávají Tomáš Dvořák a Kamila Tománková.“

Vašek s Petrou vykulili oči a Tomáš s Kamilou šli k poslednímu rozhovoru. Po dlouhém potlesku se dostali ke slovu a Tomáš Dvořák na Markovu otázku, zda to stálo za tu dřinu, odpověděl, že zcela určitě, že se naučil něco nového, co zřejmě nikdy nepoužije, ale že doufá, že si to zapamatuje. Kamila Tománková na otázku, zda se něco v této soutěži může naučit i profesionální tanečník odpověděla, že ano, že se naučila ovládat.

Více + videoukázky v zítřejší reportáži a samozřejmě v pondělí chat s Tomášem Dvořákem a Kamilou Tománkovou>

Rozhodnutí
Rozhodnutí
Rozhodnutí
Rozhodnutí