Domů

neděle 10. 12. 2006

ČT1 21:50 StarDance ...kolem dokola

P4:3 
Stopáž: 3 minuty
Rok výroby: 2006

Přidat do Osobního programu
Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

 

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 29688

Chat

Jolana Voldánová a Jan Tománek
Jolana Voldánová a Jan Tománek soutěžící StarDance - 4. vypadnuvší dvojice

V sobotu bojovali naposledy o přízeň poroty a vaše hlasy. Tančili pro vás, ale rozhodli jste, že do dalšího kola nepostupují. Na jejich pocity, názory, tvrdé tréninky a vše okolo StarDance se ptejte hostů pořadu Dobré ráno Jolany Voldánové a jejího partnera Jana Tománka.

Záznam chatu z pondělí 4. prosince 2006 od 14:00
Tereza Hloušková: je vám to líto,že jste vypadli?
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Dobrý den,

Vám všem, kteří jste nám fandili. Upřímně, je nám to trochu líto, ale na druhou stranu, je to prostě jenom hra!
momo: proč jste vypadli když jsem vám fandil a poslal plno hlasů?
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Málo:-)
Veronika: Nežárlila na vás pane Tománku vaše žena když ste tančil s Jolanou?
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Trochu žárlivosti neuškodí. Ale nežárlila, myslím, že měly s Jolankou hezký vztah, i když jistě měla na co.
edita.polakova@seznam.cz: Paní Voldánová, blahopřejí k získaným tanečním dovednostem. Byla jste mojí favoritkou, takže nechápu......
Inspirována mým netančícím manželem bych se Vás ráda zeptala, jaký to je pocit nechat se učit a vést tak dokonalým tanečníkem?
Edita Poláková, Liberec
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Pocit je to skvělý, protože Honza je opravdu vynikající, a hlavně mě v řadě figur udržel, kde bych jinde potupně skončila na zemi. Což s mým mužem, při vší úctě k němu, by se jistě stalo.
míša: kdo si myslite ze vyhraje?
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jan: Vyhrát by měl ten, kdo se toho naučil nejvíc.

Milča: Krásný den, chtěla jsem Vám řict, že samba se vám moc povedla a moc Vám to slušelo. Můžete odejít s čistým svědomím. A jestli se ještě můžu zeptat, kolik jste zhubla. mějte se hezky
Jolana Voldánová a Jan Tománek: 8 kilogramů, heč:-)))
katka: ja bych se chtela zeptat jestli jste byli spokojeni se znamkami od poroty
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jan: Snažili jsme se si soutěž užít. Ale myslím, že za sambu a vlastně i za paso doble jsme mohli dostat trochu lepší známky.

Jolana: Souhlasím. Abych řekla pravdu, ono není moc motivující, když vás slovně za něco pochválí, ale ty známky jsou pořád stejné.
milada Juračková: nemám otázku, jen pochvalu a uznání. Díky za pěkné zážitky. Nebo přece jen - paní Jolano, jak využijete nové dovednosti?
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jolana: Abych pravdu řekla, nevím. Naučila jsem se toho vážně docela dost, ale nejsem si jistá, jestli to sama bez Honzy dokážu použít v praxi. Uvidíme, vyzkouším si to na svém muži, na nejbližším plese:-)
Jitka: Jaký tanec máte nejraději a jaký byste si rádi ještě zatančili před kamerou. Díky za odpověď
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jolana: Škoda že už nedojde na slowfoxtrot, ten se mi moc líbil a dobře jsem se v něm cítila. Navíc jsme ho měli na hudební motiv z Jamese Bonda.
Pavel z Hradce: Jste velice příjemná dáma, kterou znám ze zpravodajství televize. Ale co jste předváděla na tanečním parketu bylo úžasné. Moc jsem Vám fandil. Vaším vyřazením pro mě soutěž skončila. Snad někdy budete k vidění naživo v Pardubicích, nebo v Hradci Králové. Kdy? Kde? V kolik? Váš obdivovatel. Mějte se fajn
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Děkuji, to je milé! A jestli budeme někdy tančit v Pardubicích nebo v Hradci, tak Vám dám určitě vědět!
Lenka: Pane Tomanku, mate nejakou tanecni skolu? Moc rada bych se naucila nektere z tancu. Dekuji Lenka
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Honza: Jsem šéftrenérem DSP Kometa Brno a naše stránky jsou: www.dancesportpro.cz. Mějte se!
Aleš: Pane Tománku, je lepší moderovat nebo tančit?
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Honza: Lepší určitě tančit, jelikož po spatření přímého přenosu televizních Událostí obdivuji jejich moderátory, že po neustálých změnách z režie nedostanou infarkt.

Jolana: Trochu přehání, mě zas málem trefilo při prvním přímém přenosu Stardance:-))).
Jiří Němeček: Já nejsem žádný taneční odborník a ani nemám žádnou otázku. CHtěl bych jen říct, že pro mě a celou naší rodinu jste byli nejlepší pár vi dva! Tančili jste totiž s chutí a radostí a bylo to vydět.Omlouvám se, poslal jsem jen 3 sms myslel jsem že to bude stačit. Moc mě to mrzí budete mi chybět! Závěrem bych chtěl říct (ˇpokud se mohu takto vyjádřit) paní Voldánové to moc moc moc slušelo!
PS. Kdybych nebyl předsedou správní rady pivovaru, chtěl bych být jeho správcem.
tančil
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Díky za poklonu. My jsme se samozřejmě snažili tančit hlavně pro diváky, i když věřte, nebylo to vždycky jednoduché. A těší nás každý hlas od diváka jako jste Vy.
Karel: Dobrý den Jolano a Honzo! Moc jsem Vám fandil a jsem rád, že jste ukázali, že i moderátoři Událostí mají nohy a že je umějí používat :-)). Byli jste nejlepší. Ostatní už měli průpravu, ale vy a T. Dvořák jste ukázali, že když se chce všechno jde. Gratuluju.
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Honza: To máte pravdu. Tomáš s Jolanou udělali z nuly největší posun. Kdybyste je viděl na začátku září, nevsadil byste na ně ani zlámanou grešli. Ostatně já taky ne:-)
dolezalovak@rferl.org: Dobry den, nejprve Vam pani Voldanova skladam obrovskou poklonu. V nasich ocich jste byla uzasna, to plati samozdrejme i pro Vaseho partnera pana Tomanka. Moje otazka zni:" Jak jste tak uzasne zvladla to velike napeti a posledni dobou uz vubec nevypadala vyplasene, jako v prenim kole". Zacala bych to praktikovat na vlastni osobe, kdyz to takhle krasne funguje.
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jolana: Začala jsem si víc věřit, to bude asi tím. A hlavně mi v průběhu došlo, že když zatancuju s prominutím blbě, tak mi děti nevezmou. Tak jsem se tak nějak uklidnila:-)
Tereza z Kopřivnice: Ahojky byli jste užasní a škoda že jste vypadli :o):o) Honzo kolik máte dětí. Dík Tereza z Kopřivnice
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Honza: Mám dojem, že jen jedno. Je to úžasnej kluk a jmenuje se Jonáš. Ostatní se ještě nepřihlásily.
Ivana Nováková: Dobrý den,

je to škoda, že jste ze soutěže vypadli, protože si myslím, že jste se, paní Voldánová, zlepšovala každým kolem. Moje otázka zní: šaty jste si vybírala sama a jak často v týdnu jste trénovala? Děkuji a přeji příjemný a teď už snad i klidný advent.
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Šaty navrhovaly kostýmní výtvarnice Hanka a Zuzka a ve firmě Heller je pak ušili na míru. Musím říct, že se mně hrozně líbily a cítila jsem se v nich výborně a hlavně krásně. Což je pro sebevědomí taky dost důležité. A k Vaší druhé otázce: poslední týdny jsme trénovali téměř denně a to ještě několikrát. Dost děs!
Tomáš, Valašské Království: Jolano a Honzo, klobouk dolů co jste dokázali. Chci se zeptat: Budete se chodit dívat každou sobotu na své kolegy jak tančí(jako J.Čenský), nebo jste natolik zklamaní, že jste na celou soutěž zanevřeli (jako H.Zeťová, J.Švandová)
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jolana: I za Honzu můžu slíbit, že chodit samozřejmě budeme. Oni se nás totiž tak jednoduše nezbaví!

Honza: Za ty tři měsíce se z nás stala výborná parta, a tak by se nám stýskalo.
Jana z Brna: S každým dalším večerem vždycky váhám, koho mě bude nejvíc líto, když odstoupí. U vás mě to hodně mrzelo, posílala sem hlasy celý večer a bohužel to nedopadlo. Každopádně jste tančili úžasně, moc se mi to líbilo. Jolaně musím říct, že můj bratr vždycky neopomněl při latině okomentovat její krásné nohy :-)
Jolana Voldánová a Jan Tománek: DĚKUJI! ... a moc pozdravuji bratra:-)
Olga: Dobrý den,
moc jsem Vám fandila a posílala SMS, tak mě mrzí, že jste vypadli-byli jste skvělí.
Paní Jolano, jak jste stíhala moderování, tréninky a péči o dětičky?
velice Vám fandil i náš 2letý syn-jedině Vaše jméno pořád opakuje :-))
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jolana: Bylo to opravdu náročné a nebýt manžela a vstřícných babiček, nevím, jak bychom to zvládli. Ale už si oddechli, od včerejška mají volno, bohužel...nebo bohudík? Synka moc zdravím.....
Jirka: Honzo jak to doma vydržíš, když tvá žena pokračuje v soutěži.
Budeš muset dělat domácí práce?
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Honza: Včera jsem jí pomahál s Rumbou a zítra dopoledne jdu se synem umýt auto a trochu si ho užít! Přestože mám hodně práce, snažím se pomoct i doma.
Jirka: Ahoj Honzo.
Jaké to bylo naučit Jolanu tančit?
Gratuluji Vám, že jste vydrželi v soutěži tak dlouho. Sic jsem Vás podporoval a zasílal SMS, ale nestačilo to.Tvůj spolubojovník z vojny a souputník ze severočeských parketů. Jirka K.z Litvínova
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Honza: Zdravím tě a doufám, že se Ti vede dobře. Naučit Jolanu tančit byla sice velká dřina, ale příjemná. Jinak jsem v pohodě, mimo žaludeční neurózy, poruchy spánku, rozbitých kolen a natržených třísel.....

Jolana: A moje modřiny se nepočítají, že?

Honza: Ne!:-)
Od neznámého ctitele: Je tanec krása - půvab sám.
Je jméno krásy žena,
a na Olympu nejkrásněji,
tančí jen jedna: Voldánová.
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jolana: To je tak hezký, že se snad začnu červenat!
Pepa (Oldfield007@centrum.cz): Kdy a kde Vás Jolano uvidíme i v jiných pořadech než jen v Událostech? Byla by ze strany ČT škoda nevyužít takové osobnosti zvláště teď, m.j. s čerstvě nabytým sebevědomím a ještě zvýšenou popularitou:-)
P.S. Díky za velmi sympatický výkon, byl to hezký příběh o tom, jak daleko se člověk dřinou může dopracovat nejen v tanci. Jestli ještě neexistuje fanclub J.V., tak ho zítra zakládám a rozhodně tam nepřiberem J.Tománka, protože jsme mu doteď Jolanu záviděli! Jinak i Honzovi T. velké díky za to, jak vysoko Jolanu vytáhnul.
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jolana: Tolik chvály....nevím, co říct. A jinak koukněte na Uvolněte se, prosím! ....
Kateřina: Který tanec Vás nejvíce bavil a který Vás úplně nejvíc potrápil?
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jolana: Asi nejvíc jsem si užila sambu. Ale taky mě bavilo tango a nejmíň mi šla rumba.
Kateřina: Opravdu moc mě mrzí, že jste vypadli. (Další setrvání některých komiků v soutěži nechápu...) Při nácviku jste působili dojmem, že si docela lezete na nervy. Je to jen zdání nebo pravda?
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jolana: Tak to bylo opravdu jen zdání. Myslím, že máme velmi podobný smysl pro humor a někdy jsme do sebe trochu rejpali. Ale to jen, abychom přežili!

Honza: Moc jsme si to užili a dneska se domluvili, že spolu budeme kamarádit.
MartinV: Předem bych Vám chtěl moc poblahopřát k Vašim výkonům kolo od kola to bylo víc a víc super :). A pak bych se chtěl zeptat co Ples tanečníků v lednu, uvidíme Vás aspoň tam naživo když do Stardance se nedostanem ? :)
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jolana: Když to bude jen trochu možné, tak určitě půjdu. Jen teď zrovna nevím, co bude v lednu...
Petra D.: Ahoj Jolano, chtěla bych tě moc moc pochválit za tvůj (váš společný) výkon v tomto kole. Bylo to energické, sexy, uvolněné...nesrovnatelně lepší než v předchozích kolech, kdy jsi působila dost nejistě. Také ti to fakt slušelo! Mrzí mě, že jste vypadli, protože jste ty jejich favority (navíc občas dost nafrněný) dotáhli a strčili do kapsy. Zajímalo by mě, co ti nejvíce pomohlo v tom se tak znatelně zlepšovat - partner, tvoje osobnost, časté tréninky? Kdo vás tak pěkně líčí na show? Díky a přeju ti ať protančíš životem.
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jolana: Určitě mi nejvíc pomohl právě Honza. Tak dlouho mě přesvědčoval, že se zlepšuju, až jsem tomu uvěřila. Tak to snad na té sambě bylo vidět:-) A co se týče líčení a účesů: tak v zákulisí stardance byl celý tým maskérů a kadeřníků, který se o nás staral a myslím, že dokonale!
z.: Rád bych věděl, nakolik je Jolana tč. zadaná...
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jolana: Velmi zadaná:-)
Marcela: Napadlo mě, co říkaly Vaše děti na účast ve StarDance? Sledovaly Vás? Zajímalo je, že vidí maminku, tatínka v TV? Děkuji za odpověď.
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jolana: Děti samozřejmě fandily, ale zároveň je podezírám, že si oddechly, když jsem vypadla. Včera měly očividnou radost, že jsem doma.
Jana B.: Můj sedmiletý syn se po Vašem vypadnutí rozplakal a na Star Dance se už nechce koukat. Budete tento týden uvádět Události, aby Vás viděl alespoň tam? p.s. Moc jsme Vám fandili (a samozřejmě fandíme i dál).
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jolana: Ano, události pondělí až středa. A broučka pozdravujte, ať si to tak nebere.
Tereza: (Byla jsem váš fanoušek.)Bylo těžké se připravovat na každý sobotní večer?
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jolana: Bylo to strašně těžké. Představte si, že se celý týden moříte s jedním tancem, pak přijde v sobotu Vaše "minuta a půl slávy" a když postoupíte, tak od neděle začnete hystericky přesvědčovat své okolí, že nic dalšího už se naučit nemůžete. A ono to zase nějak jde ... a to tak dlouho, dokud nevypadnete.....takže náročné nejen na fyzičku, ale taky na psychiku! a to je často ještě horší...

Honza: Velká zkušenost. Možná zatím největší. Nejdřív vás to sežere fyzicky, pak psychicky a do toho ještě emoce! Chodíte v jednu ráno spát, ve tři usnete, v šest se probudíte, zbídačenej jak voják po boji. A to je pořád dokola, než vypadnete!
Babča Miluš: Jolanko a Honzíku, šli byste do toho znovu a proč ano či ne? Jinak blahopřeji, byli jste kouzelní a my diváci jsme si to opravdu užili a rozhodně to není o tom kdo je lepší. Snad prominete důvěrné oslovení, je to výraz toho že u nás v obýváku jste nám byli blízcí.
Jolana Voldánová a Jan Tománek: Jolana: Babi, moc děkujeme! A jestli bych do toho šla znovu? Teď vážně nevím, zeptejte se mě za měsíc, až se trochu vyspím a budu mít ten správný odstup!

Honza: Teď bych do toho šel jenom s Jolankou. Ale to nejde, takže teď vážně nevím.

Oba: Milí přátelé! Moc děkujeme za Vaši přízeň, hlasy a vůbec...Mile nás překvapily Vaše reakce a dotazy. Šlo nám především o Vás a chtěli jsme se v soutěži rozloučit se ctí a to se nám snad povedlo. Děkujeme! Mějte se moc pěkně, v sobotu se uvidíme. A ne že budete koukat na Slavíky:-))) Vaši Jolana a Honza