Události v regionech (Praha)

Události v regionech

Část: Omezení linek MHD v Českých Budějovicích

Obsah dílu

Vysoké školy se potýkají se zdražením energií — Vysoké školy se potýkají se zdražením energií — Vysoké školy se potýkají se zdražením energií — Zdražují obědy, družiny a kroužky — Matěj Augustin byl propuštěn — Soud vynesl rozsudek nad pěticí obžalovaných v kauze pádu mostu ve Vilémově. — Omezení linek MHD v Českých Budějovicích — Zdražuje i Plzeňský Prazdroj — Další zdražení lávky v Hradci Králové — Trest za vraždu, která se odehrála před 14 lety — Policista zachránil 2 lidi z hořícího bytu — Zátěžová zkouška mostu u Církvic — GIBS obvinila dva bývalé policejní pyrotechniky — Spáleniště v Českém Švýcarsku zkoumají vědci — České Švýcarsko bude hlídat méně hasičů — Oprava ikonické skleněné střechy v Neratově

Části dílu

01:20
Vysoké školy se potýkají se zdražením energií
  Podle nich se jejich náklady na energie v příštím roce zvednou proti loňsku asi čtyřnásobně z 1,5 miliardy korun na zhruba osm miliard.
  04:00
  Vysoké školy se potýkají se zdražením energií
   Podle nich se jejich náklady na energie v příštím roce zvednou proti loňsku asi čtyřnásobně z 1,5 miliardy korun na zhruba osm miliard.
   05:13
   Vysoké školy se potýkají se zdražením energií
    Podle nich se jejich náklady na energie v příštím roce zvednou proti loňsku asi čtyřnásobně z 1,5 miliardy korun na zhruba osm miliard.
    06:21
    Zdražují obědy, družiny a kroužky
     Školy k tomu nutí vyšší ceny energií, ale i potravin.
     08:07
     Matěj Augustin byl propuštěn
      První z pěti vazebně stíhaných v kauze Dozimetr je na svobodě.
      08:40
      Soud vynesl rozsudek nad pěticí obžalovaných v kauze pádu mostu ve Vilémově.
       Před 8 lety tam zemřeli 4 dělníci, další dva se zranili.
       10:45
       Omezení linek MHD v Českých Budějovicích
        Dopravní podnik totiž v příštím roce zaplatí za elektřinu zhruba o 100 milionů korun víc než letos.
        12:49
        Zdražuje i Plzeňský Prazdroj
         Za půllitr baleného i čepovaného piva si zákazníci v průměru připlatí korunu sedmdesát.
         13:09
         Další zdražení lávky v Hradci Králové
          Zdražení lávky přes Labe během výstavby na téměř 170 milionů korun dnes schválilo dvacet ze 37 zastupitelů Hradce Králové.
          14:41
          Trest za vraždu, která se odehrála před 14 lety
           Na třináct let do vězení poslal krajský soud v Plzni bývalého policistu Martina Novotného a jeho známého Aleše Šeptáka. Viní je z brutální vraždy muže, kterého měli na Chebsku před čtrnácti lety nejdřív zbít a pak uvláčet za autem.
           16:48
           Policista zachránil 2 lidi z hořícího bytu
            Policista si v 7 ráno v pražských Hrdlořezech všiml požáru obytného domu. Vyrazil proto dveře jednoho z bytů a zachránil tam dva jeho obyvatele.
            17:12
            Zátěžová zkouška mostu u Církvic
             Na most přes železniční trať a hlavní trasu obchvatu najelo šest nákladních aut naložených zeminou. Ta měřila, jak se konstrukce bude chovat při zatížení.
             19:23
             GIBS obvinila dva bývalé policejní pyrotechniky
              Generální inspekce bezpečnostních sborů obvinila dva bývalé policejní pyrotechniky kvůli výbuchu muničního skladu v Bílině před dvěma lety.
              21:11
              Spáleniště v Českém Švýcarsku zkoumají vědci
               Zaměřili se hlavně na popel. Ten z jednotlivých spálených oblastí odebírají a následně v laboratořích zkoumají, z jakých látek se skládá a jestli jsou pro lidi nebo zvířata nebezpečné.
               23:06
               České Švýcarsko bude hlídat méně hasičů
                Od září už bude požárem zasaženou oblast v Českém Švýcarsku hlídat jen jedna jednotka dobrovolných hasičů.
                23:34
                Oprava ikonické skleněné střechy v Neratově
                 Dělníci opravují unikátní prosklenou střechu poutního kostela Nanebevzetí Panny Marie v Neratově na Rychnovsku. Do památky totiž zatékalo.
                 Přehrát celé video
                 Stopáž25 minut
                 Další díl
                 Události v regionech

                 Přehled dílů

                  
                 Stopáž26 minut

                 Události v regionech

                 Zdražování ve školních jídelnách — Za obědy si připlatí i vysokoškoláci — Místo dvou pouze jeden volební den — První chytrý přejezd v Česku — Druhý den stávky v Nexen Tire — Česká pošta od dnešního dne opět mění ceník — Stížnosti obyvatel z Aše na Českou poštu — Nový ředitel České pošty — Začala akce Suchej únor — Policisté pátrají po totožnosti muže, který okradl turistku v centru Prahy — Změny veřejné dopravy v Jihlavě — Otevření areálu TechTower v Plzni — Nový fotbalový stadion v Pardubicích — Lavinové nebezpečí v Krkonoších na 3. stupni — Ministerstvo pomůže farmářům zapezpečit stáda před vlky

                 1. 2. 2023 na ČT1
                 Stopáž26 minut

                 Události v regionech

                 Zaměstnanci firmy Nexen stávkují — Průběh stávky ve firmě Nexen — Ústavní soud v Brně na návrh pražského Městského soudu zrušil část zákona o advokacii — Liberecká pobočka Krajského soudu v Ústí nad Labem shání přísedící — Sníh a vítr komplikovaly dopravu — Stále platí výstraha před silným větrem — Automobilky omezují výrobu — Nová bezplatná linka Úřadu práce — Družstvo nabízí střechy pro solární panely — Rekonstrukce zámku v Litomyšli — Stavba památníku v Letech u Písku — Nevhodný odpad v kanalizaci — Vyhlášení podnikatele roku 2022 — Rozdávání pololetních vysvědčení

                 31. 1. 2023 na ČT1
                 Stopáž25 minut

                 Události v regionech

                 Průběh prezidentských voleb — V rodišti zvoleného prezidenta Petra Pavla — Změny v ANO po prezidentských volbách — Vsetínský okresní soud se dnes začal zabývat otravou řeky Bečvy ze září 2020 — Soud se bude znovu zabývat možnou reorganizací firmy, která provozovala Jindřichohradcekou úzkokolejku — Zásah policie v Brně proti ozbrojenému muži — Stávka zaměstnanců Nexen Tire Europe — Stoupl počet podnikatelů v Česku — Snaha o udržení obchodů na vesnicích — Komplikace kvůli silnému větru a sněhu — Dezinfekce drůbežárny v Brodu nad Tichou — Samovolně jedoucí auto v pražských Střešovicích zabilo chodkyni — Oprava tramvajové trati na Malé Straně — Spor o příspěvky v jezdecké federaci — Stovky zničených a okousaných stromků na Šumavě — Úspěchy sboru Permoník v dokumentu ČT

                 30. 1. 2023 na ČT1
                 Stopáž25 minut

                 Události v regionech

                 Začalo finále prezidentských voleb — Volby ve Špindlerově Mlýně — Omezení železničního provozu mezi stanicemi Radotín a Krč — Vzrostl počet nakažených covidem-19 — Likvidace chovu kachen v Lánech — Roste zájem o slepice na snášku — Posun ve vyjednávání o pražské koalici — Spor o sbírku historických nástrojů — Roste počet nakažených pohlavními chorobami — Den památky obětí holokaustu — Omezení provozu na mostu na Výtoni — Zájem o myslivost mezi dětmi — Policie zasahovala v Praze 4 — Namrzlé silnice dnes zkomplikovaly dopravu v několika krajích — Dva týdny zbývají do zahájení Jizerské padesátky — Výběr plemenných koní v Písku — Šumava se připravuje na turisty s voličskými průkazy

                 27. 1. 2023 na ČT1
                 Stopáž25 minut

                 Události v regionech

                 Nedostatek míst v domovech pro seniory — Den do druhého kola prezidentských voleb — Voliči zamíří do Krkonoš — Případ osmičlenného drogového gangu míří před soud — V Česku se objevila Aujeszkyho choroba — Nové ohnisko ptačí chřipky v Lánech — Staveniště v centru Ústí nad Labem — Automatizace výroby v Česku — Další vyjednávání o novém vedení Prahy — 30. let od zvolení Václava Havla prezidemtem připomíná speciální tramvaj — V Karlovarském kraji scházejí stovky řidičů v nákladní i autobusové dopravě — Opravy stanice metra Jiřího z Poděbrad — Policie zabavila dvě kila pervitinu na asijské tržnici na Chebsku — V harrachovské sklárně začal 13. ročník projektu NPU Po stopách šlechtických rodů — První hříbě roku v Kladrubech — Třebíč letos slaví 20 let od zápisu na seznam Unesco. — Po 4 měsících se znovu zítra otevře penzion v Daňkovicích.

                 26. 1. 2023 na ČT1
                 Stopáž26 minut

                 Události v regionech

                 Drive-in volby a poslední den podání žádosti o voličský průkaz — Smrt řidiče po pádu stromu zavinilo ŘSD — Tři pády stromů, 5 mrtvých — Tresty pro zdravotníky v kauze Adama Vyčítala soud potvrdil — Obce odmítají průzkum kvůli úložišti radioaktivního odpadu — Letiště v Karlových Varech čekají úpravy — Režim kontrol na hranicích se Slovenskem — Zimní stadion v Jihlavě půjde k zemi — Obnova úzkokolejky na Jindřichohradecku — Omezení odpalování zábavní pyrotechniky — Demolice Ústřední telekomunikační budovy — Liberecké divadlo F. X. Šaldy nacvičuje hru Marie Antoinetta — Medaile pro účastníky Jizerské 50 — Ukládání korunovačních klentoů

                 25. 1. 2023 na ČT1

                 Napište nám