27 minut

24. dubna 2013

Obsah dílu

Vietnamská komunita v Česku proti drogám — Policisté na Vysočině našli drogy za čtvrt milionu korun — Jak se daří bojovat s drogami v jednotlivých krajích — Hledání viníka problémů ROP Severozápad — Kontroverzní rekonstrukce historických lázní v Liberci má problém s financováním — Koalice na pražském magistrátě je znovu v krizi — Obce na Domažlicku bojují o zachování pošt — Pracovníci sociálního odboru mají kanceláře přímo na ubytovnách — Ve sporu občan versus Divišov zasahoval exekutor — "Stínová" městská policie v České Lípě — Papír vítězí nad elektronikou — Vláda odsouhlasila radikální změny v Národním parku Šumava — Záchytka v Příbrami možná skončí — Propukla sezóna jarních alergií — Česko-rakouská Zemská výstava — Giuliano Carmignola hostem Pardubického hudebního jara

Části dílu

00:42
Vietnamská komunita v Česku proti drogám
  Prodej a výrobu drog v česko-německém pohraničí začala řešit už i vietnamská vláda. V Chebu o tom jednali její zástupci a vietnamský velvyslanec. Své krajany vyzvali, aby dodržovali zákony.
  02:34
  Policisté na Vysočině našli drogy za čtvrt milionu korun
   Při půlročním pátrání rozkryli celou distribuční síť, která sahala až do Jihomoravského a Pardubického kraje a taky do středních Čech.
   03:58
   Jak se daří bojovat s drogami v jednotlivých krajích
    Lucie Rosí živě ve studiu - jaké drogy jsou mezi uživateli nejrozšířenější.
    06:00
    Hledání viníka problémů ROP Severozápad
     Polcie na základě oznámení části zastupitelů začala vyšetřovat i Regionální radu jako celek.
     06:27
     Kontroverzní rekonstrukce historických lázní v Liberci má problém s financováním
      Město totiž počítalo se skoro 30ti miliony Kč od státu, které ale nepřijdou. Peníze nakonec bude muset zaplatit Liberecký kraj.
      08:16
      Koalice na pražském magistrátě je znovu v krizi
       Podle šéfa klubu TOP 09 Jiřího Vávry může za krizi ODS, která odmítá spolupracovat. Ve hře je tak podle Vávry i odchod TOP 09 z koalice. Jeho slova ale mírní jiní členové strany, podle ODS pak spolupráce funguje normálně.
       08:40
       Obce na Domažlicku bojují o zachování pošt
        Málo vytížené pobočky chce Česká pošta nahradit výdejními místy nebo uzavřít smlouvu o poštovních službách přímo s obcemi.
        10:12
        Pracovníci sociálního odboru mají kanceláře přímo na ubytovnách
         Pracovníci karlovarského magistrátu mají pracovnu přímo v domě pro sociálně slabší. Slibují si od toho, že řadu problémů odhalí včas a budou moci lépe radit lidem v nouzi.
         11:58
         Ve sporu občan versus Divišov zasahoval exekutor
          Petr Pohůnek chce znát účty za telefony, které městys svým představitelům platí. Informace zatím nedostal a radnice mu dlužila i peníze za výlohy na soud, který nad ní vyhrál.
          13:40
          "Stínová" městská policie v České Lípě
           V České Lípě kritizuje iniciativa práci strážníků městské policie. Ti podle ní údajně téměř rezignovali na další potřebnou práci a věnují se jen rozdávání botiček.
           16:12
           Papír vítězí nad elektronikou
            Papírová fotografie a vyplněná žádost na papíře. To jsou poněkud zastaralé podmínky předepsané pro výměnu řidičského průkazu.
            17:59
            Vláda odsouhlasila radikální změny v Národním parku Šumava
             Např. zásahy proti kůrovci budou i v nejpřísněji chráněné oblasti. MŽP slibuje lepší ochranu - ekologové návrh zákona kritizují.
             18:19
             Záchytka v Příbrami možná skončí
              Protialkoholní záchytná stanice nesplňuje například nové hygienické předpisy a město do rekonstrukce investovat nehodlá. Obrátilo se na Středočeský kraj – ten ale zájem nemá.
              19:52
              Propukla sezóna jarních alergií
               Plzeňští alergologové s nástupem jara očekávají zvýšené počty pacientů. Dlouhá zima sice zpozdila nástup letošní sezony alergií, ta však udeřila s o to větší silou!
               21:22
               Česko-rakouská Zemská výstava
                Ve čtyřech městech na obou stranách hranice představí historii i současnost obou zemí. Jen přípravy trvaly téměř pět let a náklady jsou přes čtvrt miliardy korun.
                23:04
                Giuliano Carmignola hostem Pardubického hudebního jara
                 Do Pardubic přijel italský houslový virtuos Giuliano Carmignola. Světově uznávaný umělec přijal pozvání organizátorů Pardubického hudebního jara.
                 Přehrát celé video
                 Stopáž27 minut
                 Další díl
                 25. dubna 2013

                 Přehled dílů

                 4594 dostupných
                 Stopáž25 minut

                 18. července

                 18. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž26 minut

                 17. července

                 17. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž26 minut

                 16. července

                 Kompenzace za zpožděné vlakové spoje — Volby do krajů a Senátu — Policie obvinila osm lidí z výroby a distribuce pervitinu na Plzeňsku — Policie od dopoledne šetří nález dvou zastřelených mužů v Šabině na Sokolovsku — Zatopený viadukt v Pelhřimově — Policie hodnotí kriminalitu na MFF — Písek v soutěži o rozkvetlé město Evropy — Demolice lávky přes Jizeru v Železném Brodě — Komplikace při opravě Štěchovického mostu — Problémy s čističkami odpadních vod na Šumavě — Opilec na kole — V okolí Lnadštejna ohrožují turisty stromy — Nebezpečné jezy na jihu Čech — Návrat ohrožených syslů do přírody

                 16. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž26 minut

                 15. července

                 Výkup pozemků pro stavbu D11 — Silniční síť v ČR — Dotace na odstranění nelegálních skládek — Soud potrestal vraždu chlapce na nádraží — Na pražském letišti pomáhali s vykládkou a nakládkou kufrů tamní hasiči — Zpevňování hráze rybníka v Kamenici nad Lipou — Obnova Štěnovic po povodních — Záchrana dítěte z auta — Most v Týně nad Vltavou je opět průjezdný — Lávka přes řeku Ohři je zavřená — Změna vjezdu na Václavské náměstí — Poškozený Buškův hamr po bouřkách — Připomínka zaniklých sudetských obcí — Dražba odtažených aut v Liberci — Výprodej kol ze ztrát a nálezů — U jezera Most roste kopie Eiffelovy věže

                 15. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž25 minut

                 12. července

                 Kontroly dopravních staveb — Dvůr Králové prodá ŘSD pozemky kvůli D11 — Tramvajová trať na Václavském náměstí — Ceny hypoték mírně klesají — Pronásledování auta na D7 — Petiční stánek se přesunul na Klárov — Škody po bouřkách na Pardubicku — Výstraha před silnými bouřkami — Jihočeský kraj usiluje o úsek D3 bez poplatku — Vyšší sankce za špatné parkování v Praze — Zabezpečení domů před zloději — Zanesená řeka Bílina — V Liberci se konaly Sportovní hry seniorů — Rekonstrukce Holešovické tržnice — Hornický region Krušnohoří je 5 let v UNESCO

                 12. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž26 minut

                 11. července

                 Českem prošly další intenzivní bouřky — Následky bouřek na severovýchodě Čech — Hasiči na Vysočině v noci kvůli počasí evakuovavli dva dětské tábory — Následky bouřek na Lipensku — Bouře omezila provoz na letišti — Benzin a nafta dál zdražují za poslední týden asi o dvacetník — Pátrání po útočníkovi — Bývalý hejtman David Rath se nedočká omluvy od státu — Požár v areálu komunálních služeb v Plzni — Škola nemá peníze na odškodnění učitelky — Ministertvo převzalo letiště Líně — V Holicích vznikne nové sociální centrum — Problém s financováním záchytek v Sokolově — Bourání stometrových chladících věží — Výzkumníci z technické univerzity v Liberci vyvinuli skleněnou plastelínu

                 11. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž26 minut

                 10. července

                 Domolice kladenského nádraží — Podmíněný trest pro otčíma, který až pětkrát týdně nutil nezletilou dívku k sexu, byl nepřiměřeně mírný — Lodě začaly znovu proplouvat velkou komorou v Hoříně na Mělnicku — Zvýšení důchodů — Opravy Barrandovského mostu se protáhnou — Policejní kontroly na D1 — Soud řeší vraždu chlapce v Hradci Králové — V Liberci jednali o rychlejším železničním spojení s Prahou — Rozšíření skladů pro zásobu paliv — Stěhování sedmdesátitunového transformátoru — Rekonstrukce mostu u jesenické nádrže — Bouřky procházejí Českem — Z Nové Pece do osady Jelení Vrchy bez auta — Další odklad stavby cyklostezky — Brouzdaliště pro veřejnost v Trutnově — Praha vrátí vadné autobusy — Start rakety Ariane 6 — Fotopointy umožní sledovat obnovu Šumavy — Na olympiádu jedou i sportovci z Plzeňska

                 10. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž26 minut

                 9. července

                 Dopravní omezení v Praze — Hromadná nehoda na dálnic D1 — Dopravní omezení v Českých Budějovicích — Nezaměstnanost v Česku — Kompenzace pro ovocnáře — Výročí položení základního kamene Karlova mostu — Zprovoznění plavební komory v Hoříně — Kontroly lodí na dalešické přehradě — Provoz pražského letiště — Obnova zákazu vjezdu na hřebeny Krkonoš — U Harfového mostu v Táboře zajišťují skálu — Vydatnost karlovarských pramenů — Stavba liberecké náplavky nabírá zpoždění — Požární cvičení v Českém Švýcarsku — Výskyt račího moru na Vysočině — Candáti jako lék na sinice

                 9. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž25 minut

                 8. července

                 8. 7. 2024 na ČT1
                 Stopáž26 minut

                 4. července

                 Zesílené policejní kontroly na silnicích — Pohonné hmoty se začátkem prázdnin dál zdražují — Kapacita vlaků před víkendem — Podezření na vzpouru ve Valdicích — Další otrava HHC na Plzeňsku — Plán na vyhlášení CHKO Krušné hory — Sporná výstavba kasin v Dolním Dvořišti — V Praze vrcholí XVII. všesokolský slet — Zájem o jednodenní dálniční známku — Nová silnice mezi Novým Borem a Svorem — Kritika rekonstrukce silnice v centru Plzně — Dny lidí dobré vůle ve Velehradě — Speciální tým potápěčů kontroluje vodní hráze na severu Čech — Česko hostí poprvé Mistrovství Evropy ve vikingské hře KUBB — Oprava rozhledny na šumavském Boubíně

                 4. 7. 2024 na ČT1

                 Napište nám