30 minut

1. února 2011

Obsah dílu

Headlines — Obchod na povzbuzení — Českolipská soudkyně, která pustila z vazby nebezpečného pedofila, pochybila- tak zní verdikt jejích nadřízených. — Ukradené obrazy — Pokles ukradených aut v Praze o 55 procent. — V koalici na magistrátu v Liberci to skřípe — Historická radnice v Rudolfově na Českobudějovicku se rozpadá — Radnice v Horním Jiřetíně podá trestní oznámení na těžební společnost Czech Coal — Omezení dopravy ve středních Čechách - ranní spoje vyjely, problém je s večerními — Trať z Lokte přes Horní Slavkov do Bečova má šanci na obnovu — Lékařské odbory podpořily pondělní dohodu svého vedení ministru Hegerovi. — D1 nebude šestiproudová — Do problémů se kvůli své sluneční elektrárně dostala Základní škola Komenského v Trutnově — Majitelé vodních elektráren protestují proti připravovaným zákonům — Hartmanice bez tepla — Chřipka útočí — V Plzni bude babybox — Kam s rudoarmějcem?

Části dílu

00:20
Headlines
  Přehled zpráv
  00:48
  Obchod na povzbuzení
   Nový obchod v Hradci Králové prodává látky, které nejsou zakázané a přesto působí jako drogy.
   02:36
   Českolipská soudkyně, která pustila z vazby nebezpečného pedofila, pochybila- tak zní verdikt jejích nadřízených.
    Ivanu Nováčkovou tak čeká už třetí kárné řízení v její kariéře. Podle Krajského soudu v Ústí nad Labem je její postup plný chyb a navíc si v odůvodnění i odporuje. Předsedkyně českolipského soudu teď kontroluje i starší případy soudkyně Nováčkové.
    03:07
    Ukradené obrazy
     Svitavská policie vyšetřuje krádež čtrnácti obrazů s motivem křížové cesty. Vzácná umělecká díla se ztratila z fary v obci Bohuňov.
     05:00
     Pokles ukradených aut v Praze o 55 procent.
      V Praze se za posledních šest let ukradlo o 55 procent míň aut. Loni jich z pražských ulic zmizelo přes 3 300.
      07:17
      V koalici na magistrátu v Liberci to skřípe
       Čtvrt roku po volbách se liberecká koalice nemůže shodnout na novém tajemníkovi. Neshody panují i kolem možnosti splatit část dluhů po mistrovství.
       10:10
       Historická radnice v Rudolfově na Českobudějovicku se rozpadá
        Uvnitř hrozí zřícení renesančních stropů. Statik označil stav památky za havarijní, budovu uzavřel. Úředníci se museli přestěhovat a teď agendu vyřizují z budovy pošty. Radní se snaží zajistit peníze na záchranu památky.
        11:57
        Radnice v Horním Jiřetíně podá trestní oznámení na těžební společnost Czech Coal
         Sesuv možná dvou milionů tun zeminy pod zámkem Jezeří podle radních z Horního Jiřetína dokazuje, že těžba uhlí na úpatí Krušných hor je riskantní.Příští sesuvy podle nich mohou ohrozit i jejich město
         13:42
         Omezení dopravy ve středních Čechách - ranní spoje vyjely, problém je s večerními
          Středočeský kraj ode dneška přestal dotovat přes tisíc regionálních autobusových spojů. Původně se měla rušit čtvrtina linek, po protestech starostů ale dnes ty nejspornější přece jen vyjely.
          15:37
          Trať z Lokte přes Horní Slavkov do Bečova má šanci na obnovu
           O provozování nákladní dopravy tu mají zájem tři firmy včetně výrobce vagónů. Najít peníze na opravu zdevavastované trati se teď pokusí Správa železniční dopravní cesty.
           17:20
           Lékařské odbory podpořily pondělní dohodu svého vedení ministru Hegerovi.
            Lékařské odbory se postavily za pondělní dohodu svého vedení ministerstvu zdravotnictví. Další jednání LOK s ministrem proběhne ve čtvrtek.
            17:39
            D1 nebude šestiproudová
             Rekonstrukce D1 podle Bárty počítá s rozšířením vozovky, ne s novým třetím pruhem pruhem v každém směru. Ušetří se tak víc než o polovinu.
             18:26
             Do problémů se kvůli své sluneční elektrárně dostala Základní škola Komenského v Trutnově
              Stát totiž příjmy ze solárních elektráren zatížil 26 procentní daní. Místo vylepšení rozpočtu tak škole zřejmě nezbude ani na nové pomůcky.
              19:53
              Majitelé vodních elektráren protestují proti připravovaným zákonům
               Bouři odporu mezi majiteli vodních elektráren vzbudila novela energetického zákona, kterou dnes začala projednávat sněmovna.
               23:13
               Hartmanice bez tepla
                Hartmanice na Šumavě mohou být ještě letos bez tepla. Město totiž stále řeší problémy s dodávkami dřevní štěpky pro svoji kotelnu. Je jí stále méně a meziročně její cena stoupla až o třetinu.
                24:54
                Chřipka útočí
                 Pardubická krajská nemocnice zakázala návštěvy na vybraných odděleních. Hygienici v regionu za poslední týden evidují čtyřicetiprocentní nárůst respiračních onemocnění.
                 25:22
                 V Plzni bude babybox
                  Znechucení lékařů a radost plzeňské veřejnosti – takový je výsledek dlouholetých sporů o to, zda v západočeské metropoli bude babybox.
                  27:07
                  Kam s rudoarmějcem?
                   Pardubická radnice řeší, zda přestěhovat sochu rudoarmějce z centra města. Proti se ovšem postavili obyvatelé, historici a někteří architekti.
                   Přehrát celé video
                   Stopáž30 minut
                   Další díl
                   2. února 2011

                   Přehled dílů

                   4590 dostupných
                   Stopáž25 minut

                   12. července

                   12. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž26 minut

                   11. července

                   Českem prošly další intenzivní bouřky — Následky bouřek na severovýchodě Čech — Hasiči na Vysočině v noci kvůli počasí evakuovavli dva dětské tábory — Následky bouřek na Lipensku — Bouře omezila provoz na letišti — Benzin a nafta dál zdražují za poslední týden asi o dvacetník — Pátrání po útočníkovi — Bývalý hejtman David Rath se nedočká omluvy od státu — Požár v areálu komunálních služeb v Plzni — Škola nemá peníze na odškodnění učitelky — Ministertvo převzalo letiště Líně — V Holicích vznikne nové sociální centrum — Problém s financováním záchytek v Sokolově — Bourání stometrových chladících věží — Výzkumníci z technické univerzity v Liberci vyvinuli skleněnou plastelínu

                   11. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž26 minut

                   10. července

                   Domolice kladenského nádraží — Podmíněný trest pro otčíma, který až pětkrát týdně nutil nezletilou dívku k sexu, byl nepřiměřeně mírný — Lodě začaly znovu proplouvat velkou komorou v Hoříně na Mělnicku — Zvýšení důchodů — Opravy Barrandovského mostu se protáhnou — Policejní kontroly na D1 — Soud řeší vraždu chlapce v Hradci Králové — V Liberci jednali o rychlejším železničním spojení s Prahou — Rozšíření skladů pro zásobu paliv — Stěhování sedmdesátitunového transformátoru — Rekonstrukce mostu u jesenické nádrže — Bouřky procházejí Českem — Z Nové Pece do osady Jelení Vrchy bez auta — Další odklad stavby cyklostezky — Brouzdaliště pro veřejnost v Trutnově — Praha vrátí vadné autobusy — Start rakety Ariane 6 — Fotopointy umožní sledovat obnovu Šumavy — Na olympiádu jedou i sportovci z Plzeňska

                   10. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž26 minut

                   9. července

                   Dopravní omezení v Praze — Hromadná nehoda na dálnic D1 — Dopravní omezení v Českých Budějovicích — Nezaměstnanost v Česku — Kompenzace pro ovocnáře — Výročí položení základního kamene Karlova mostu — Zprovoznění plavební komory v Hoříně — Kontroly lodí na dalešické přehradě — Provoz pražského letiště — Obnova zákazu vjezdu na hřebeny Krkonoš — U Harfového mostu v Táboře zajišťují skálu — Vydatnost karlovarských pramenů — Stavba liberecké náplavky nabírá zpoždění — Požární cvičení v Českém Švýcarsku — Výskyt račího moru na Vysočině — Candáti jako lék na sinice

                   9. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž25 minut

                   8. července

                   8. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž26 minut

                   4. července

                   Zesílené policejní kontroly na silnicích — Pohonné hmoty se začátkem prázdnin dál zdražují — Kapacita vlaků před víkendem — Podezření na vzpouru ve Valdicích — Další otrava HHC na Plzeňsku — Plán na vyhlášení CHKO Krušné hory — Sporná výstavba kasin v Dolním Dvořišti — V Praze vrcholí XVII. všesokolský slet — Zájem o jednodenní dálniční známku — Nová silnice mezi Novým Borem a Svorem — Kritika rekonstrukce silnice v centru Plzně — Dny lidí dobré vůle ve Velehradě — Speciální tým potápěčů kontroluje vodní hráze na severu Čech — Česko hostí poprvé Mistrovství Evropy ve vikingské hře KUBB — Oprava rozhledny na šumavském Boubíně

                   4. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž26 minut

                   3. července

                   Bezpečnost při plavbě na řekách — Počet kapitánů — Začíná stavba dalsího úseku dálnice D6 — Nový vlakový terminál v Liberci — Situace na regionálních letištích — Letiště Praha kvůli problémům s odbavením zavazadel shání brigádníky — Podnikání žen na mateřské dovolené — V Praze pokračuje XVII. všesokolský slet — Charita na MFF v Karlových Varech — Protipožární cvičení v Českém Švýcarsku — Hasiči posilují protipožární hlídky — Přehlídka ochotnického divadla ve Volyni — Nová kastelánka na hradě Svojanov

                   3. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž25 minut

                   2. července

                   Letiště má potíže s odbavováním — Problémy s odbavováním na letišti — Hradec čistí město od dočasných staveb — Řidičům začal sloužit obchvat Rokytna — Protipovodňová opatření v Písku — Bezbariérový přístup do stanice metra Jiřího z Poděbrad — Problémy s bezdomovci v Hlinsku — Přípravy na olympijský festival v Mostě — Projekt solární elektrárny v Ralsku — Nová onkologie v Karlových Varech — Nová onkologie v Karlových Varech — Jihlava omezuje venčení psů v centru — Začal mezinárodní šachový festival — Při nehodách na železnici v Česku zemřelo v první půlce roku 107 lidí — Park pojmenovaný podle Adolfa Borna — Koroužkování čápů černých v Brdech

                   2. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž26 minut

                   1. července

                   Nový stavební zákon přináší změny — Poplatky za stavební povolení — Dopady změn stavebního zákona — Potyčka na poli skončila střelbou — Dvě mrtvá těla po požáru — Dopravní omezení na pražské magistrále — Výluka na lince metra C — Jak fungují v praxi zastávky na znamení — Další škody po přívalových deštích — Úroda ovoce v ČR — Sesuv svahu u Libochovan na Litoměřicku — Branický most po půl roce opět v provozu — Obavy o dětské oddělení v Rokycanské nemocnici — Jiří Mádl představil na KVIFF snímek Vlny — Automatizovaná prodejna v Hořicích — Unikátní snubní prsteny Rožmberků

                   1. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž26 minut

                   28. června

                   Odklízení škod ve vyplavené Blížejově — Odlízení sesunutého svahu na Zbraslavi — Výstraha před bouřkami — Státní zástupce podal obžalobu na devět lidí v takzvané kauze Dozimetr — Žáci základních a středních škol dnes dostali vysvědčení — Posldení školní den v Kladrubech u Tachova — Provoz na dálnicích v poslední den školního roku — Policie kontroluje cyklisty — Přibývá požárů elektrokoloběžek — 158. výročí bitvy u Hradce Králové — Zatopení dalšího hnědouhelného lomu — Začíná stavba jihočeské D3 u Nažidel — Do ulic noční Plzně se vydal bobr — Hvězdy na červeném koberci v Karlových Varech — Začíná mezinárodní filmový festival Karlovy Vary — Koupaliště před začátkem letní sezony

                   28. 6. 2024 na ČT1

                   Napište nám