Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • milan 2. 2. 2018 20:57 Reagovat 16 1

  Milan

  Škoda , že Manželské etudy obsahují hodnocení politické situace , tedy hlavně takové , které jsou v souladu s názorem paní režisérky . Nejvíc sympatizuji s Mirkou a Antonínem . Nestačil jsem se divit , jak se někteří pánové - protagonisté během 35 roků "vybarvili" .

 • Dagmar 25. 1. 2018 18:50 Reagovat 6 7

  Ivana a Vašek

  Patrně nejsilnější příběh cyklu.

 • Eva 24. 1. 2018 17:04 Reagovat 25 2

  Mirka a Antonín

  Děkuji za Váš příběh, jste skvělí. Přeji všem hodně štěstí, zdraví a pohody do dalších třiceti let. Divačka Eva

 • Miriam 23. 1. 2018 18:24 Reagovat 24 1

  Mirka + Antonín

  Nevím zda protagonisté čtou diskuze ale moc moc mne včera potěšil tento pár, který je zatím jako první i po 35 letech stále spolu. A taky si určitě prošli nelehkými situacemi. Paní Mirka je nádherná žena a pan Antonín strašný sympaťák. Moc vam fandím aby to Tomáš zvládnul a vy si za čas užívali třeba dalších vnoučat i od něj... Jsem za tento pořad moc ráda a děkuji všem protagonistům, že se s námi takto podělili o svoje příběhy.

 • divačka 23. 1. 2018 16:34 Reagovat 26 1

  Mirka+Antonín

  Pohledný pár, Mirka na mě působila občas jako náladová žena, ale jistě každý máme něco. V novém bydlení, kde dům mají opravdu moc pěkný, tak mě až zarazilo, že jsem měla chvílemi pocit, jako že tam nepatří, jakoby byli jen na návštěvě. Netuším, proč to na mě tak působilo, proč jsem měla takový pocit a jde vidět, že i když člověk dojde svému snu, přijde nějaká událost, která vše hodí šmahem do stínu. Peníze jsou samozřejmě důležité, ale pokud nemáte v sobě pokoj, užírá vás uvnitř něco, musíte se navenek přetvařovat, zjistíte, že peníze nejsou opravdu všechno. Synovi přeji vše dobré a obdivuji jeho sebereflexi po propuštění z věznice, moc mu fandím. Zajímalo by mě, jestli netrpěl v dětství, pubertě "absencí rodičů, kdy se vydělávali peníze", ale těžko říct. O dceři Lucii tam už z konce toho moc nebylo, odmítla natáčení, nepřekvapilo mě moc, že je rozvedená s tím boxerem nebo čemu se to věnoval. Nějaké jejich výpady byly úsměvné, viz stěžování si na těžkou dobu a nájem za 15tisíc, dovolená v Dominikánské republice, auta vedle domu, živnost v bazaru, zastavárně. Věřím však, že dnes ta Lucie je už taky asi někde jinde jak před léty, no těžko říct. Hezká holka, ale zbytečně se okrádala o přirozenou krásu skrze solárium. Bylo mi moc sympatické a zahřálo mě u srdce, že pár se nerozvedl, bylo tam pár moc pěkných, dojemných okamžiků, kdy šlo poznat, že Antonín s Mirkou se mají opravdu rádi, jsou za sebe vděční. Celkově však jsem tam pořád vnímala takový stín smutku, přála bych jim, aby se to obrátilo v radost, spokojenost a klid. Díky těmto vzácným dokumentům se člověk může vážně zamyslet, poučit, uvědomit si spoustu věcí a vyhnout se případně nějakým nešťastným krokům. Tyto dokumenty jsou vážně na velké poučení, prozření. Díky! "závidím" v dobrém staré záběry, kdy na videu jsou zachyceny prababičky, pradědové, rodiče a běžný den vedle nich...

 • jana 22. 1. 2018 22:30 Reagovat 33 2

  Mirko,

  jste krásná žena a s Antonínem sympatický pár. Fakt!!

  • Petra 22. 1. 2018 22:41 Reagovat 25 1

   Ze všech manželských páru, které byly odvysílané je to zatím jediné manželství, kde oba chápou, že přes všechna trápení, bolesti a nástrahy života jsou tu jako rodina pro sebe, aby si byli navzájem oporou.. Tak, jak to má v manželství být a ne při prvním životním karambolu vzali jeden nebo druhý do zaječí!

   • Mirka Pokorna 23. 1. 2018 13:42 Reagovat 11 0

    Hodně stesti

    Je hezké se podívat,ze když chce někdo v životě neco dokazat,dokáže to! Musí na to byt ale dva,na radosti ale i na starosti,přejí vám hodně štěstí do příštích let.. Meldapok

 • Pepa53 22. 1. 2018 17:26 Reagovat 1 27

  Manželské etudy

  Je stále méně důvodů zapínat večer televisi, buď stále dokolečka jedno a totéž, nebo takovéto pořady, které mi nezajímají, někoho možná ano, ale koho zajímá domácnost a soužití druhých, mně teda ne, spíše to je příjemné pro tvůrce pořadu

  • Natalie 22. 1. 2018 22:02 Reagovat 21 1

   Třeba mě to zajímá

   A myslim, že nejsem sama a vy račte o dům dál na jiny, lepší kanál

 • Milan 22. 1. 2018 14:56 Reagovat 24 10

  Zuzana a Stanislav

  Zajímalo by mě, zda by paní režisérka dala Stanislavovi v dokumentu takový prostor vyjádřit se k aktuální společenské situaci, kdyby se jeho pohled neshodoval s jejím všem dobře známým světonázorem... Cpete politiku i tam, kam nepatří. Snad už i do pohádek. Občan se má jistě zajímat o společenská témata, ale nevím, proč mně má neustále někdo říkat, koho mám volit a koho ne. Včera jsem byl bohužel svědkem politické agitace i v kostele při mši. To mě už opravdu pobouřilo. Kdyby se toho dopustila moje žena, která je učitelkou na střední škole, letěla by okamžitě ze školství... Umělci již dávno nejsou svědomím národa.

 • Xennka 19. 1. 2018 08:48 Reagovat 19 1

  Vladimír

  Nechci moc soudit,ale Vladimír je takový Don Quijot. Potřeboval by ženu,která stojí pevně na zemi a toleruje jeho vrtochy,obávám se,že takovou nesežene.Rád se poslouchá,rád se lituje ,takový pozér.Do budoucnosti mu moc šancí nedávám,protože pochybuji,že se na stará kolena změní.

  • Lenka 22. 1. 2018 10:48 Reagovat 8 0

   Antonín a Mirka

   Oba jsou velmi sympatičtí,paní je krásná žena. Osud je někdy hodně nespravedlivý. Za drogy by měly být podstatně tvrdší tresty jako v Thajsku apod.Zde je vidět,jak to dokáže zničit život celé rodiny na dlouhá desetiletí,ne-li navždy. Dívala jsem se před lety,pamatuji si na ně. Budu se dívat, zajímá mne jejich příběh. Doufám,že to špatné si již vybrali a teď už bude jen dobře.

 • Iva 17. 1. 2018 22:48 Reagovat 42 0

  Desnej chlap, ten fotograf

  Nerozumim podobnym svetakum a nelituji toho. Byl mi protivnej i tou suverenni chuzi, oblecenim. Nadaval na minuly rezim a nema ted ani strechu nad hlavou.

  « | | 1 2 3 | | » (3)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi