
14. června 2024 16:33
Obsah dílu
Téma: Začíná fotbalové Euro 2024 – jak velké sportovní akce mohou podpořit ekonomiku
Host: Petr Bartoň, datový analytik, Datarun, Anglo-American University in Prague
Téma: Kulturní přehled + Vojtěch Kovařík v Museu Kampa
Hosté: Vojtěch Kovařík, výtvarník (synchron)
Martina Vítková, kurátorka výstavy (synchron)
Moderuje: Klára Radilová

Přehled dílů

2. prosince 14:33
Prezident pokračuje v konzultacích s kandidáty na ministry (komentář) — Klapkový jez na Soutoku roste

2. prosince 14:03
TK Marka Rutteho před středečním jednáním ministrů zahraničí zemí NATO (živě) — Zmocněnec amerického prezidenta Steve Witkoff bude jednat s Vladimirem Putinem (komentář)

2. prosince 13:33
Americké útoky na lodě v Karibiku válečným zločinem? (komentář politologa) — Předseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura na návštěvě Slovenska (záznam TK)

2. prosince 13:03
Prezident pokračuje v konzultacích s kandidáty na ministry (komentář analytika)

2. prosince 12:33
Prezident pokračuje v konzultacích s kandidáty na ministry (komentáře) — TK Ivana Bednárika po jednání s prezidentem (živě)

2. prosince 10:00
Prezident pokračuje v konzultacích s kandidáty na ministry (komentář politologa) — Zmocněnec amerického prezidenta Steve Witkoff bude jednat s Vladimirem Putinem (komentář analytika) — Priority budoucí vlády v resortu vnitra — Příjezd Zuzany Schwarz Bařtipánové na setkání s prezidentem (živě) — TK Lubomíra Metnara po jednání s prezidentem (živě) — Prezident pokračuje v konzultacích s kandidáty na ministry (komentář) — Lubomír Metnar jako budoucí ministr vnitra (komentář hnutí KDU-ČSL) — Zmocněnec amerického prezidenta Steve Witkoff bude jednat s Vladimirem Putinem (živý vstup z Ruska) — Příjezd Ivana Bednárika na setkání s prezidentem (živě) — TK Zuzany Schwarz Bařtipánové po jednání s prezidentem (živě) — SZÚ: žloutence A letos podlehlo 31 lidí

2. prosince 05:10

2. prosince 04:10

2. prosince 03:10




