
27. června 2022 14:03
Obsah dílu
Téma: Summit představitelů skupiny G7
Téma: Jednání prezidenta Zemana a premiéra Fialy o novém ministru školství
Téma: Reklamní větev kauzy Čapí hnízdo
Host: Tomáš Czernin /TOP 09/, 1. místopředseda strany, 1. místopředseda senátorského klubu ODS a TOP 09 (živý vstup)
Téma: Jednání o tzv. severoirském protokolu
Host: Milan Kocourek, spolupracovník ČT (telefonicky)
Moderuje: Jiří Václavek

Přehled dílů

6. listopadu 17:03
Nové složení PS (komentář) — Demise vlády za odbory — Priority vlády v oblasti obrany a bezpečnosti

6. listopadu 15:03
Rozhodnutí ČNB o nastavení úrokových sazeb (přímý přenos z TK) — Rozhodnutí o nastavení úrokových sazeb (komentář) — Premiér předá demisi vlády prezidentovi (záznam TK) — Ekonomické kroky vlády v demisi (komentář redaktora) — Premiér předává demisi vlády do rukou prezidenta (živě z Pražského hradu) — Státní rozpočet na rok 2026 (komentář ekonoma) — Fialův kabinet bude dál vládnout v demisi — Priority vlády v oblasti energetiky (komentář) — Premiér Fiala předal demisi prezidentu Pavlovi

6. listopadu 12:33
Nové složení PS (komentář) — Vláda Petra Fialy schválila svou demisi (přímý přenos z TK, komentáře) — Premiér předá demisi vlády prezidentovi (komentář) — Růst české ekonomiky (komentář ministra financí) — Spor o rozpočet (komentář) — Vláda Petra Fialy schválila svou demisi (komentáře)

6. listopadu 10:00
Nové složení PS (komentář politologa) — Ruská agrese na Ukrajině — V amerických místních volbách zvítězili demokraté (komentář) — 40 let od objevení relikviáře sv. Maura v Bečově — Nejvyšší správní soud o stížnostech na volby (přímý přenos TK) — Demise vlády? — V amerických místních volbách zvítězili demokraté (komentář) — Odklad emisních povolenek ETS2 na rok 2028 (komentář ekonoma)

6. listopadu 05:10

6. listopadu 04:10

6. listopadu 03:10

6. listopadu 02:10

6. listopadu 01:10




