
15. dubna 2021 12:32
Obsah dílu
Téma: Napětí na ukrajinsko-ruské hranici
Host: Jens Stoltenberg, generální tajemník NATO (synchron)
Antony Blinken, americký ministr zahraničí (synchron)
Michael Romancov, politický geograf, FSV UK (telefonicky)
Téma: Návštěva slovenského premiéra v Praze
Téma: Politická situace na Slovensku a v ČR
Hosté: Daniel Takáč, moderátor ČT (živý vstup)
Marián Sekerák, politolog, Vysoká škola AMBIS, Institut pro křesťansko-demokratickou politiku (živý vstup)
Téma: Antigenní testy ve školách
Host: Jaroslav Jirásko, viceprezident, Asociace ředitelů základních škol ČR, ředitel, ZŠ K. V. Raise, Lázně Bělohrad (telefonicky)
Moderuje: Jiří Václavek

Přehled dílů

23. prosince 18:03
Prezident Pavel nepředpokládá, že premiér navrhne Turka na ministra — První týden vlády Andreje Babiše (komentář)

23. prosince 17:33
Vývoj ekonomiky USA ve 3. čtvrtletí (pohled ekonoma) — Význam vánočních svátků v křesťanství

23. prosince 17:03
Ruská agrese proti Ukrajině — Babiš vloží Agrofert do fondu RSVP Trust

23. prosince 16:33
Zasedání RB OSN k rostoucímu napětí mezi Venezuelou a USA — Jaký byl rok 2025 pro evropské automobilky?

23. prosince 15:33
Jednání o míru mezi Ruskem a Ukrajinou (komentář) — V katedrále na Pražském hradě se připravují na sváteční mše

23. prosince 15:03
První týden vlády Andreje Babiše (komentář politologa) — Pomoc lidem bez domova v době Vánoc

23. prosince 14:33
Zasedání RB OSN k rostoucímu napětí mezi Venezuelou a USA (komentář amerikanisty) — Japonsko otevře největší jadernou elektrárnu

23. prosince 14:03
Prezident Pavel nepředpokládá, že premiér navrhne Turka na ministra (komentář politologa) — O Vánocích podle neziskových organizací přibývá případů domácího násilí

23. prosince 13:33
Naplňování mírového plánu pro Gazu — Bezpečnost při nakupování dárků na poslední chvíli

23. prosince 13:03
Motoristé dál trvají na nominaci Filipa Turka — (brífink) — Prezident Pavel nepředpokládá, že premiér navrhne Turka na ministra (komentář) — Jaký byl rok 2025 pro evropské automobilky? (aktuální situace)



