
18. března 2020 14:08
Obsah dílu
Téma: Opatření proti šíření koronaviru
Hosté: Daniel Takáč, moderátor ČT (živý vstup)
Mikuláš Ferjenčík /Piráti/, místopředseda rozpočtového výboru, PS (živý vstup)
Miloš Vystrčil /ODS/, předseda Senátu ČR (živý vstup)
Téma: Obchody od 10:00 – 12:00 jen pro důchodce
Host: Zdeněk Pernes, předseda, Rada seniorů ČR (telefonicky)
Téma. Koronavirus v Ústeckém kraji
Brífink po jednání krizového štábu Ústeckého kraje
Moderuje: Jiří Václavek
Přehled dílů
4. června 15:33
Mzdy v prvním čtvrtletí letošního roku — Nejhlubší minerální pramen
4. června 15:03
Spor o dostavbu Dukovan — Ministryní spravedlnosti bude Eva Decroix (komentář) — Hledání příměří na Ukrajině (živý vstup z Moskvy)
4. června 13:03
Ministryní spravedlnosti bude Eva Decroix (reakce STAN) — Spor o dostavbu Dukovan (reakce ODS, reakce STAN) — Izraelská operace v Pásmu Gaza (živý vstup) — Kontaktní skupina pro obranu Ukrajiny — Úsvit atomového věku - Projekt Manhattan — Brífink NSS k dostavbě Dukovan (přímý přenos) — Ministryní spravedlnosti bude Eva Decroix (reakce Pirátů) — Mzdy v prvním čtvrtletí letošního roku (stanovisko ČMKOS) — Brífink vlády k dostavbě Dukovan (přímý přenos)
4. června 12:33
Spor o dostavbu Dukovan — Mzdy v prvním čtvrtletí letošního roku (pohled ekonoma) — Stát vykupuje pozemky v cenných lokalitách
4. června 10:00
Ministryní spravedlnosti bude Eva Decroix (reakce ODS) — Ruská agrese na Ukrajině (živý vstup) — Mzdy v prvním čtvrtletí letošního roku (ekonomický komentář) — Nizozemský král v Praze — Experti hlásí konec kůrovcové kalamity — Ministryní spravedlnosti bude Eva Decroix (reakce ANO) — Nizozemský král na návštěvě Česka (brífink) — Mzdy v prvním čtvrtletí letošního roku (reakce NERV)