
6. prosince 2019 13:32
Obsah dílu
Téma: Tomáš Petříček jednal se svým francouzským protějškem
Hosté: Tereza Kručinská, moderátorka ČT (živý vstup)
Tomáš Petříček /ČSSD/, ministr zahraničí (živý vstup)
Téma: Kontrolní akce na D3
Hosté: Ondřej Ublick, redaktor ČT (živý vstup)
Ondřej Šimek, vedoucí oddělení dohledu, Celní správa ČR (živý vstup)
Téma: Kniha Sametová diplomacie
Host: Dana Huňátová, autorka knihy Sametová diplomacie, bývalá vedoucí kabinetu ministra zahraničí J. Dienstsbiera st. (synchron)
Moderuje: Mariana Novotná

Přehled dílů

23. prosince 18:03
Prezident Pavel nepředpokládá, že premiér navrhne Turka na ministra — První týden vlády Andreje Babiše (komentář)

23. prosince 17:33
Vývoj ekonomiky USA ve 3. čtvrtletí (pohled ekonoma) — Význam vánočních svátků v křesťanství

23. prosince 17:03
Ruská agrese proti Ukrajině — Babiš vloží Agrofert do fondu RSVP Trust

23. prosince 16:33
Zasedání RB OSN k rostoucímu napětí mezi Venezuelou a USA — Jaký byl rok 2025 pro evropské automobilky?

23. prosince 15:33
Jednání o míru mezi Ruskem a Ukrajinou (komentář) — V katedrále na Pražském hradě se připravují na sváteční mše

23. prosince 15:03
První týden vlády Andreje Babiše (komentář politologa) — Pomoc lidem bez domova v době Vánoc

23. prosince 14:33
Zasedání RB OSN k rostoucímu napětí mezi Venezuelou a USA (komentář amerikanisty) — Japonsko otevře největší jadernou elektrárnu

23. prosince 14:03
Prezident Pavel nepředpokládá, že premiér navrhne Turka na ministra (komentář politologa) — O Vánocích podle neziskových organizací přibývá případů domácího násilí

23. prosince 13:33
Naplňování mírového plánu pro Gazu — Bezpečnost při nakupování dárků na poslední chvíli

23. prosince 13:03
Motoristé dál trvají na nominaci Filipa Turka — (brífink) — Prezident Pavel nepředpokládá, že premiér navrhne Turka na ministra (komentář) — Jaký byl rok 2025 pro evropské automobilky? (aktuální situace)



