
15. září 2019 14:07
Obsah dílu
Televizní studio Brno České televize připravilo do vysílání novou zábavnou show s názvem To se ví, ve které populární osobnosti glosují falešné zprávy z internetu a médií. Týdeník, který bude vysílat ČT1 vždy v neděli po 22. hodině, chce ukázat, jak je v dnešním světě komplikované odlišit skutečnost od lži či pravdivou zprávu od té falešné. Podrobnosti přidá redaktora ČT Barbora Žítková.
Přehled dílů
5. června 01:10
5. června 00:10
4. června 18:03
Dnešní 90’ (upoutávka na pořad)
4. června 17:33
Co přinesou Události, komentáře (upoutávka na pořad)
4. června 17:03
Ministryní spravedlnosti bude Eva Decroix (komentář politologa)
4. června 16:33
Brněnský soud rozhodl o pozdržení podpisu zakázky na dostavbu Dukovan — Ekonomická politika Donalda Trumpa — Končí filmový festival ve Zlíně (příspěvek TS Brno)
4. června 15:33
Mzdy v prvním čtvrtletí letošního roku — Nejhlubší minerální pramen
4. června 15:03
Spor o dostavbu Dukovan — Ministryní spravedlnosti bude Eva Decroix (komentář) — Hledání příměří na Ukrajině (živý vstup z Moskvy)
4. června 13:03
Ministryní spravedlnosti bude Eva Decroix (reakce STAN) — Spor o dostavbu Dukovan (reakce ODS, reakce STAN) — Izraelská operace v Pásmu Gaza (živý vstup) — Kontaktní skupina pro obranu Ukrajiny — Úsvit atomového věku - Projekt Manhattan — Brífink NSS k dostavbě Dukovan (přímý přenos) — Ministryní spravedlnosti bude Eva Decroix (reakce Pirátů) — Mzdy v prvním čtvrtletí letošního roku (stanovisko ČMKOS) — Brífink vlády k dostavbě Dukovan (přímý přenos)
4. června 12:33
Spor o dostavbu Dukovan — Mzdy v prvním čtvrtletí letošního roku (pohled ekonoma) — Stát vykupuje pozemky v cenných lokalitách