
2. srpna 2018 17:32
Obsah dílu
Téma: Rekordní teploty v ČR
Host: Michal Žák, meteorolog ČT
Téma: Vědci sledují průběh sucha
Host: Zdeněk Žalud, CzechGlobe, Oddělení dopadů změny klimatu na agrosystémy (synchron)
Téma: ČNB zvýšila sazby
Host: Jakub Seidler, hlavní ekonom, ING
Moderuje: Barbora Kroužková
Přehled dílů
18. září 05:10
18. září 04:10
18. září 03:10
18. září 00:10
17. září 18:03
Americký prezident Trump na státní návštěvě Británie (komentář odbornice na diplomatický protokol a etiketu)
17. září 17:33
Izrael zahájil ofenzivu do centra Gaza City (živý vstup) — Co přinesou Události, komentáře (upoutávka na pořad) — Začíná Noc literatury
17. září 17:03
Konference o dostupnosti bydlení v Česku — Americký prezident Trump na státní návštěvě Británie (živý vstup z Washingtonu)
17. září 16:33
Trump naznačil pokračování TikToku v USA — Pokládání kamene zmizelých pro Pavla Tigrida (přímý přenos ceremoniálu)
17. září 15:33
Izrael zahájil ofenzivu do centra Gaza City — V Liberci staví novou čtvrť — Pokládání kamene zmizelých pro Pavla Tigrida
17. září 15:03
Česká vrtulníková jednotka pomáhá v Polsku (komentář vojenského odborníka) — Bilance dětské úrazovosti (příspěvek TS Brno)