
4. května 2017 15:39
Obsah dílu
Téma: Proměny vlád ve střední EvropěHosté: Zuzana Černá, redaktorka ČT (živý vstup)Lukáš Jelínek, politický analytik, Masarykova demokratická akademieJiří Pospíšil /nestr. za TOP 09 a STAN/, europoslanec (telefonicky)Pavel Telička /nestr. za ANO/, místopředseda Evropského parlamentu (telefonicky)Petr Sokol /ODS/, politolog, Vysoká škola CEVRO Institut (živý vstup)
Téma: Prezident Zeman přijal premiéra Sobotku (přímý přenos brífinku)
Téma: Řešení vládní krize (komentáře, analýzy)Hosté: Lukáš Jelínek, politický analytik, Masarykova demokratická akademiePetr Sokol /ODS/, politolog, Vysoká škola CEVRO Institut (živý vstup)
Moderuje: Jiří Václavek

Přehled dílů

4. prosince 14:03
Prezident pokračuje v konzultacích s kandidáty na ministry (komentář analytika) — Ruská agrese na Ukrajině

4. prosince 13:33
Spotřebitelské ceny za listopad (komentář ekonoma) — V 93 letech zemřel Theodor Pištěk — Roste zájem o odlehčovací služby

4. prosince 12:33
Prezident pokračuje v konzultacích s kandidáty na ministry (komentář politologa) — TK Petra Macinky jednání s prezidentem (živě) — Petr Macinka jako budoucí ministr zahraničních věcí (komentář) — V 93 letech zemřel Theodor Pištěk — Austrálie: zákaz sociálních sítí do 16 let (komentář psychologa)

4. prosince 10:00
Prezident pokračuje v konzultacích s kandidáty na ministry (komentář politologa) — Ruská agrese na Ukrajině (živý vstup z Ukrajiny) — TK Jaromíra Zůny po jednání s prezidentem (živě) — Jaromír Zůna jako budoucí ministr obrany — Prezident pokračuje v konzultacích s kandidáty na ministry (komentář politologa) — Spotřebitelské ceny za listopad (komentář ekonoma) — Počasí o víkendu — Martin Šebestyán jako budoucí ministr zemědělství (komentář) — TK Martina Šebestyána po jednání s prezidentem (živě)

4. prosince 05:10

4. prosince 04:10

4. prosince 03:10

4. prosince 02:10

4. prosince 01:10

4. prosince 00:10
Napětí mezi Spojenými státy a Venezuelou



