
31. srpna 2016 14:31
Obsah dílu
Téma: Nové letecké linky z Prahy
Host: Tomáš Menčík, analytik, Cyrrus (telefonicky
Téma: Bezpečnost na začátku nového školního roku
sestřih brífinku k tématům inovativního projektu: Zebra se za Tebe nerozhlédne! a k opatřením Policie České republiky v souvislosti se začátkem školního roku.
Téma: Pět stran odmítlo předvolební debatu v Babišových médiích
Host: Miroslav Kalousek /TOP 09/, předseda strany (telefonicky)
Moderuje: Tomáš Vzorek
Přehled dílů
20. srpna 01:10
20. srpna 00:10
19. srpna 18:03
Jednání o příměří na Ukrajině (reakce Pirátů) — Dnešní 90’ (upoutávka na pořad)
19. srpna 17:33
Jednání o příměří na Ukrajině — Co přinesou Události, komentáře (upoutávka na pořad) — Lázně Darkov mají novou kolonádu
19. srpna 17:03
Jednání o příměří na Ukrajině (reakce KDU-ČSL)
19. srpna 16:33
Jednání o příměří na Ukrajině (živý vstup z Washingtonu) — Stardance Tour — Nový servis pro regionální vlaky v Hradci Králové
19. srpna 15:33
Jednání o příměří na Ukrajině (pohled vojenského odborníka) — Archeologické objevy na zámku v Kroměříži
19. srpna 15:03
Jednání o příměří na Ukrajině (reakce SPD + živý vstup z Londýna) — Lídři EU k výsledkům washingtonské schůzky (brífink)
19. srpna 14:33
Jednání o příměří na Ukrajině (komentář) — Budějovice otevírají Sluneční ostrov — Rozdílné studijní výsledky žáků podle okresů (sestřih brífinku)
19. srpna 14:03
Jednání o příměří na Ukrajině (reakce STAN) — Politická situace před sněmovními volbami (komentář)