
13. srpna 2015 12:33
Obsah dílu
Téma: V Unipetrolu v Litvínově hoří propylenová jednotka
Hosté: Jan Paparega /nestr./, primátor, Most (telefonicky)
Jiří Fábik, obyvatel, Horní Jiřetín (telefonicky)
Pavel Danihelka, Fakulta bezpečnostního inženýrství, Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava (telefonicky)
Téma: Ministerstvo vnitra k uprchlíkům
Brífink po jednání pracovní skupiny pro přesídlování a relokaci. Vystoupí první náměstek ministra vnitra pro řízení sekce vnitřní bezpečnosti Jiří Nováček a ředitel odboru azylové a migrační politiky Tomáš Haišman.
Moderuje: Tomáš Drahoňovský

Přehled dílů

9. prosince 05:10

9. prosince 04:10

9. prosince 03:10

9. prosince 02:10

9. prosince 01:10

9. prosince 00:10

8. prosince 18:03
Prezident Pavel přijme poslední kandidáty na ministry (komentář) — Dnešní 90’ (upoutávka na pořad)

8. prosince 17:33
Zelenskyj se sejde s evropskými lídry (živý vstup z Velké Británie) — Co přinesou Události, komentáře (upoutávka na pořad)

8. prosince 17:03
Prezident Pavel přijme poslední kandidáty na ministry (komentář politologa) — Chřipka a respirační nemoci

8. prosince 16:33
Ruská agrese na Ukrajině (komentář) — Kulturní přehled — Fenomén doby – Krása z kliniky (upoutávka na pořad) — Koaliční rada hodnotila schůzky s prezidentem (živě)



