
24. října 2014 16:32
Obsah dílu
Téma: Premiér na Summitu EU
Host: Bohuslav Sobotka /ČSSD/, premiér (synchron)
Téma: Silnice před prodlouženým víkendem
Hosté: Filip Zdražil, redaktor ČT, Rousínov (živý vstup)
Miloslav Brandýs /nestr./, starosta, Tučapy (živý vstup)
Moderuje: Tereza Kručinská
Přehled dílů
15. září 18:03
Válka na Blízkém východě (živý vstup) — Dnešní 90´ (upoutávka na pořad)
15. září 17:33
Trump vyzval EU, aby zavedla vysoká cla na zboží z Indie a Číny (pohled ekonoma) — Co přinesou Události, komentáře (upoutávka na pořad)
15. září 16:33
Česko rok po povodních (příspěvek TS Ostrava) — Výstava korunovačních klenotů (rozhovor s historičkou)
15. září 15:33
Výstava korunovačních klenotů (rozhovor s historikem umění) — SZÚ: Čechům chybí minerály i ovoce a zelenina
15. září 15:03
Tři týdny do sněmovních voleb (komentář politologa) — Volby v Sýrii odloženy
15. září 14:33
Výstava korunovačních klenotů — Začátek akademické roku na vysokých školách (příspěvek TS Brno) — Protesty na Vueltě
15. září 14:03
Tři týdny do sněmovních voleb (komentář politologa) — Akciové trhy zažívají růstový trend (aktuální stav)
15. září 13:33
Ruská agrese na Ukrajině (aktuální situace) — Kraj projedná akční plán k Dukovanům — Bilance ČT: Tajemství vietnamské večerky
15. září 13:03
Tři týdny do sněmovních voleb (komentář politologa) — V Česku přibývá lidí s HIV
15. září 12:33
Tři týdny do sněmovních voleb (komentář politologa) — Trasa budoucí D52 přes Novomlýnské nádrže — Šéf americké diplomacie v Izraeli (brífink)