
19. června 2012 13:37
Obsah dílu
Nadační fond k investici ČEZu v Prunéřově (sestřih TK)
Přehled dílů
1. srpna 18:03
Audit k bitcoinové kauze (reakce SPD) — Začala platit cla na dovoz zboží do USA (pohled ekonoma) — Dnešní 90’ (upoutávka na pořad)
1. srpna 17:33
Izraelská operace v Pásmu Gazy (živý vstup) — Co přinesou Události, komentáře (upoutávka na pořad)
1. srpna 17:03
Státní rozpočet ke konci července (reakce ANO)
1. srpna 16:33
Začala platit cla na dovoz zboží do USA (živý vstup z Washingtonu) — Kulturní přehled — Začíná festival Beseda u Bigbítu
1. srpna 15:33
Začala platit cla na dovoz zboží do USA (stanovisko ekonoma) — Ve festivalovém parku vystoupí Bryan Adams
1. srpna 15:03
Audit k bitcoinové kauze (reakce TOP 09) — Dobrovolné vojenské cvičení končí
1. srpna 14:33
Nová cla na dovoz do USA začnou platit 7. srpna (reakce) — Otevírá se nové nádraží Bubny
1. srpna 14:03
Audit k bitcoinové kauze (reakce Pirátů) — Změny ve stavebních normách — Situace v zemědělství v půlce léta
1. srpna 13:33
Začala platit cla na dovoz zboží do USA (živý vstup z Paříže) — Povinné testy pohlaví před MS v atletice — Středoškoláci ukončili dobrovolné vojenské cvičení
1. srpna 13:03
Audit k bitcoinové kauze (reakce STAN) — Česko před sněmovními volbami (komentář politologa) — Dopravní situace v Německu (živý vstup z Berlína)