Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Josef Novák 9. 2. 2012 04:06 Reagovat 2 0

  Paráda, děkuji

  Hvězdička.

 • Nespokojený divák 10. 1. 2012 17:40 Reagovat 3 0

  Špatný vysílací čas!

  Vážený pane řediteli, vážená Česká televize, prosím vysílejte pořady jako jsou: Bílá místa Hrady a zámky, Svět kde se nežebrá, Otec - povídky Bakaláře, Maratón, Hrad a jeho legendy, Trochu šafránu z televizního archivu, Kavárničku dříve narozených a další v nějakou lepší hodinu, nebo je dejte alespoň na internet!!! TO SI MYSLÍTE, ŹE DIVÁCI, KTEŔÍ RÁDI VZPOMÍNAJÍ, NEMAJÍ NÁROK SE PODÍVAT? To fakt dáváte šanci jen mladejm? Vždyť i dříve narození musí platit koncesionářské poplatky!!! Polepšete se!!! Nejlepší pořady chodí po třetí ráno do cca šesti!!!

 • I.R.Mascha 21. 3. 2011 00:16 Reagovat 3 0

  nešlo by archivovat ???

  .. k evokaci vynikajících dílů ??? také bychom chtěli rozbít bank , nejen v monte carlu... oth.. díky za tento genialní seriál...

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi