Hobby magazín Jiřiny Bohdalové. Režie J. Vondráček

Obsah dílu

Přehrát vše

V rubrice Zahrada poradí ing. Bohumil Bradna všem, kteří mají velkou zahradu. Doporučí, jak si vedle anglického trávníku založit krásnou, kvetoucí louku. Louka vykvete po každém posečení a je „naprosto vytrvalá“, což je opravdu výhoda. A navíc na ní neustále kvetou nové a nové květiny…

Hit týdne jsme objevili na výstavě nábytku v Litoměřicích. Jan Chabr nám ukáže, že nábytek, který vypadá jako ratanový, je vyroben ze splétaného banánového listí, které je zasazeno v ratanové konstrukci. Vypadá velmi zajímavě.

Inspirace je velmi oblíbenou rubrikou tohoto pořadu. Tentokrát nám paní Regína Najdekrová ukáže, jak si udělat krásné obrázky z kůže.

Už jste někdy stavěli kamennou zídku skládanou nasucho? Dobrý nápad má pan Zdeněk Krupka, který poradí, odkud přivést vhodný kámen, protože právě v tom je „kámen úspěchu“.

Jarmark rad je poskládán z rad ze starých časopisů, ovšem náramně se hodí i pro dnešní dobu. Jak zbavit ryby šupin? Jak upéci husu do křupava? Najdeme zde i dobrý nápad pana Martina Kubíčka, který vymyslel fígl, jak si na zahradě připravit ohniště, jehož základem je starý disk kola.

Na závěr se jako obvykle věnujeme soutěžím.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2009
 P ST 4:3
ŽánrZábava