Dobrá rada nad zlato

28. listopad 2009

27 minut
Dobrá rada nad zlato

28. listopad 2009

Obsah dílu

Zahrada jako kvetoucí louka — Nábytek z banánového listí — Obrázky z kůže — Kamenná zídka nasucho — Jarmark rad

Části dílu

01:27
Zahrada jako kvetoucí louka
  V rubrice Zahrada poradí ing. Bohumil Bradna všem, kteří mají velkou zahradu. Doporučí, jak si vedle anglického trávníku založit krásnou, kvetoucí louku. Louka vykvete po každém posečení a je "naprosto vytrvalá", což je opravdu výhoda. A navíc na ní neustále kvetou nové a nové květiny...
  07:43
  Nábytek z banánového listí
   Hit týdne jsme objevili na výstavě nábytku v Litoměřicích. Jan Chabr nám ukáže, že nábytek, který vypadá jako ratanový, je vyroben ze splétaného banánového listí, které je zasazeno v ratanové konstrukci. Vypadá velmi zajímavě.
   09:31
   Obrázky z kůže
    Inspirace je velmi oblíbenou rubrikou tohoto pořadu. Tentokrát nám paní Regína Najdekrová ukáže, jak si udělat krásné obrázky z kůže.
    17:49
    Kamenná zídka nasucho
     Už jste někdy stavěli kamennou zídku skládanou nasucho? Dobrý nápad má pan Zdeněk Krupka, který poradí, odkud přivést vhodný kámen, protože právě v tom je "kámen úspěchu".
     20:52
     Jarmark rad
      Jarmark rad je poskládán z rad ze starých časopisů, ovšem náramně se hodí i pro dnešní dobu. Jak zbavit ryby šupin? Jak upéci husu do křupava? Najdeme zde i dobrý nápad pana Martina Kubíčka, který vymyslel fígl, jak si na zahradě připravit ohniště, jehož základem je starý disk kola.
      23:45
      Soutěž
       Přehrát celé video
       Stopáž27 minut
       Další díl
       12. prosinec 2009

       Napište nám