Zahrada je hra → Přihláška do pořadu

Vysílání

  • Stopáž: 22 minut
  • Rok výroby: 2008
  • VPS: —

Následující díl

Fotografie

Vysaďte si přírodu až z Dálného východu

26. 6. 2008 18:15 ČT1

Paní Lenka má čerstvě dostavěný dům a pracuje na založení zahrady. Část nechala volnou, aby si měly kde hrát její dvě děti. V jednom z koutů jí zahradníci jako překvapení vysázeli ostrůvek v duchu japonských zahrad. Základními…

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 12398

Přihláška do pořadu

Podmínky spolupráce v pořadu Zahrada je hra

Cyklus Zahrada je hra vzniká v ostravském televizním studiu. Jde o magazín s týdenní vysílací periodou. Osou každého z dílu je rekonstrukce či úprava pozemku. V principu jde o jednoduchou věc: Dobrovolník, který má zájem provést nějaké úpravy na svém pozemku (nejčastěji zahrada), svolí, aby úprava probíhala za asistence televizní kamery. Svěří se se svými představami, jak by měl exteriér vypadat, a určí částku, kterou je ochoten do projektu investovat a svůj vlastní podíl na úpravách. Česká televize zajistí zahradního architekta, který navrhne nejoptimálnější řešení a firmu, která exteriér zrekultivuje - v cenové relaci, jenž určil vlastník (majitel) pozemku.

Česká televize hradí služby zahradního architekta. Majiteli (vlastníkovi) pozemku, který svolil s natáčením, poskytuje honorář.

Pokud máte zájem, prosíme vás o vyplnění následujícího formuláře, který slouží výhradně k potřebám pořadu, pro lepší orientaci tvůrců. Tyto informace nebudou poskytnuty nepovolaným osobám.

Přihlašovací formulář

Microsoft Word Přihlašovací formulář k účasti v pořadu a natáčení.

Vyplněný formulář zašlete na naší adresu, mailujte, nebo faxujte:

Zahrada je hra
Česká televize - Televizní studio Ostrava
Dvořákova 18
728 20 Ostrava

email: zahrada@ceskatelevize.cz
fax: 596 201 270

POZOR! Pokud od tvůrců cyklu neobdržíte kladnou odpověď do 30 dnů, znamená to, že jste nebyli zařazeni do natáčení nejbližších dalších dílů pořadu. Za kontakt vám v každém případě děkujeme a pokud vaše přestavba nespěchá, po 3 měsících se můžete klidně přihlásit znovu.