Přímý přenos druhého semifinále největší a nejsledovanější hudební soutěže na světě. Vzejde z osmnácti reprezentantů budoucí vítěz celé soutěže? Komentuje Libor Bouček

Obsah dílu

PÆNDA - Limits

PÆNDA - Limits

Rakousko

Roko - The Dream

Roko - The Dream

Chorvatsko

Tamara Todevska - Proud

Tamara Todevska - Proud

Severní Makedonie

Chingiz - Truth

Chingiz - Truth

Ázerbájdžán

Přehrát vše

Izraelský Tel Aviv hostí i druhé semifinále, ve kterém je plno favoritů na celkovou výhru této soutěže. Přenos tak slibuje velké drama, protože do finále se dostane pouze deset zemí. Někteří tradiční finalisté tak odjedou domů s prázdnou.

Bude to favorizované Švédsko, Rusko, Švýcaři nebo Holandsko? Překvapí naopak podceňovaní Rakušané, Litevci, Lotyši či Irové?

Semifinále slibuje i dramata, postoupí obě země, mezi kterými je velká rivalita a to Ázerbájdžán a Arménie nebo jako loni nepostoupí ani jedna z nich?

Kolik skandinávských zemí se nakonec dostane do finále? Kromě již zmíněného Švédska jsou v tomto semifinále ještě Dánsko a Norsko.

Vrátí se do finále i Rumunsko nebo na jejich úkor postoupí sousední Moldavsko?

Zajímavé bude sledovat, zdali do finále postoupí i některá z balkánských zemí reprezentované Albánií, Chorvatskem a Severní Makedonií.

V tomto semifinále sice nemůžete hlasovat, ale fandit můžete až do konce. Komu? Kromě hudby vám možná napoví i informace od komentátora přímého přenosu Libora Boučka.

Stopáž120 minut
Rok výroby 2019
 L D HD
ŽánrHudba