Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • To jsem přece já :D 19. 4. 2019 18:36 Reagovat 0 0

    Phe, tak vy si žijete zcela ve svém světě

    To nemyslíte vážně. To skutečně žijete v takovém sebeklamu vlastní úspěšnosti ? Že jste se neptali mě při těch vašich analýzách.. přitom to jde na vás vidět, na té markétě moc né protože mě připadá že možná je dobrá v tom co dělá, ale je absolutně mimo mísu a nepochopila by ten problém ani kdyby jí spadl na hlavu. hh vidím že mé blbé kecy kterými se vám snažím sem tam pomoct, nakonec mají účinek, no to bych neodhadl ani za nic.. Ale jasně slyším i vidím, že jste si to co jsem psal četli.. a vypadá to že to na vás zapůsobilo ale nějak jste to nebyli schopni skloubit vaši škodnou práci s vlastním svědomím co.. smutné že jste toho nevyužili nestali se národními hrdiny kteří by prolomili tu účelovou cenzuru a dezinformaci, tím by jste se zachránili.. ale byznys je byznys.. a ego mocné jak vidím.. Jo já už dávno prohlásil že Bohatí jsou na tom hůř než ti co nemají nic. Neboť je pro vás strašně těžké překonat dosovadní způsob života. I tak přeji hodně štěstí a možná nějakým zázrakem to stihnete ještě.. no nevím co.. nechtěl bych být na vašem místě. Každopádně.. čekat že se něco zlepší.. přece nejste tak hloupí, vás stres zachvíli zabije, nebo lidi až jim dojde co se děje a už je to za dveřmi.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi