iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 2. 2013
19:55 na ČT1

1 2 3 4 5

22 hlasů
19933
zhlédnutí

13. komnata

Pepa Melen byl dětskou pěveckou hvězdou a zažil chvíle slávy i pád do zapomnění. Dokázal se vyrovnat i s dalšími těžkými životními zkouškami.

25 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Milan R 73 let 23.2.2013 3:54 (!) reagovat 13 + - 4

Vypraveni Josefa Melena

Jeho pribeh me pripomelusek meho zivota od prvniho krvaceni,operace nadoru a momentu,kdy me Doktor tyden po operaci oznamil,ze to byl rakovinovy nador.Ten moment nikdy nezapomenu.Utecha byla jen v tom,ze me soucasne rekl ze mam nadeji 70% prezit,kdyz budu po dou nejmene jednoho roku provadet chemotherapii a kazde 3 mesie ontrolu s kamerou/ Tehdy me bylo jen 53 let,tak jsem si rekl:Budu bojovat,abych to dotahl do sedesatky.Ty kazdomesicni zakroky prochazeli celkem v pohode, jen ten samy den po zakroku to bylo peklo, z nemocnice jsem se jel schovat do prace a domu jsem se vracel azvecer,aby me deti nevidely,

Související