iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 1. 2010
20:30 na ČT1

1 2 3 4 5

612 hlasů
272984
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Martin Chodúr — Alžběta Jungrová — Vladimír Bejval

42 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • Martin Chodúr

  6:05 do playlistu

  Martin Chodúr
  Zpěvák Martin Chodúr zvítězil v první Česko-Slovenské SuperStar a získal si srdce diváků i poroty. Tento sympatický, vyrovnaný a cílevědomý mladý muž studuje hru na klarinet a jeho největší zálibou a koníčkem je hudba. Martin působí velmi klidným a rozvážným dojmem a nechybí mu ani vtip a upřímnost. Je vůbec něco, co ho dokáže rozčílit nebo znervóznit? Budou to otázky Jana Krause?

 • Alžběta Jungrová

  25:24 do playlistu

  Alžběta Jungrová
  Fotografka Alžběta Jungrová si zaslouží nejen ocenění za výsledky své práce, ale také za odvahu, kterou jí rozhodně nelze upřít. Za svými reportážemi se vydává do nejrůznějších koutů světa a často se dostává do velmi riskantních situací. Dozvíte se, jak se dostala do jedné z nejnebezpečnějších oblastí na světě, kam se chystá nyní a proč převážně cestuje bez doprovodu.

 • Vladimír Bejval

  34:33 do playlistu

  Vladimír Bejval
  Vladimír Bejval byl jednou z dětských hvězd filmu Karla Zemana Cesta do pravěku. Většinu svého života prožil ve Spojených státech, kam emigroval v roce 1969. Celý život miloval westerny a jako kovboj se prochází i dnes po pražských ulicích. I do pořadu Jana Krause přišel s koltem u pasu.

Přehrát vše

Související