iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
15. 6. 2007
22:00 na ČT1

1 2 3 4 5

65 hlasů
104658
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Vendula Svobodová — Jan Mazoch — Karel Kôcher

37 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jan Mazoch

  3:11 do playlistu

  Jan Mazoch
  Skokan na lyžích Jan Mazoch si s Janem Krausem připome svůj pád a také to, jak se potom léčil. Prozradí, že by určitě chtěl skákat dále, teď trénuje zatím „na suchu“, ale už v září by se měl ke skákání na sněhu vrátit. Zavzpomíná, jak se to tehdy všechno odehrálo, i když si pamatuje jen to, že vyrážel na skok a pak se probral až v nemocnici. Vysvětlí Janu Krausovi, jak se trénuje, jak se od sebe liší jednotlivé typy můstků a jak dlouho takový skok vlastně trvá. Jan Mazoch začal trénovat už v šesti letech a jako malý kluk se každého nového vyššího můstku bál. Jeho osobní rekord je 202,5 metrů dlouhý skok.

 • Vendula Svobodová

  11:41 do playlistu

  Vendula Svobodová
  Vendula Svobodová s Janem Krausem mluví o svých vztazích s bulvárem a o tom, zda nemohla v přístupu k němu zvolit jinou taktiku. Prozradí, že i když se o to pokoušela, výsledek byl vždy stejný. Popisuje, jak se musela schovávat u kamarádky doma a jak se s pomocí lsti proplížila z nemocnice, kde byla s malým Kubou na ošetření. Také tvrdí, že by nic neudělala jinak, a to, co udělal Karel Svoboda, považuje za osud. O svém životě si podle ní rozhodl sám a ani ona dodnes neví, co přesně ho k tomu vedlo.

 • Karel Köcher

  27:31 do playlistu

  Karel Köcher
  Karel Köcher, bývalý agent, řekne, jak se vlastně stal agentem a jak pokračoval ve své kariéře. Podrobně také popíše, jaké to bylo, když se dostal do zajetí, a jak probíhala jeho slavná výměna. Nezapomene podotknout, že jeho manželka byla stále s ním, vařila mu a pekla buchty.

Přehrát vše

Související