iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 11. 2007
21:10 na ČT1

1 2 3 4 5

186 hlasů
129964
zhlédnutí

Uvolněte se, prosím

Jan Kaplický — Petra Kostovčíková — Petr Mičánek

41 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Jan Kaplický

  4:31 do playlistu

  Jan Kaplický
  Architekta Jana Kaplického jistě není nutné představovat. V českých médiích je jeho projekt Národní knihovny na Letné diskutován velmi vážně, a proto se Jan Kraus pokoušel o opak. Zda se jeho projekt stane skutečně dominantou Prahy není zatím jisté, ale pesimista Jan Kaplický to vidí optimisticky. Rozhovor se světoznámým architektem nejen o architektuře, inspiracích, zlaté chobotnici a plavkách uvidíte v tomto díle.

 • Petra Kostovčíková

  22:42 do playlistu

  Petra Kostovčíková
  Tanečnice Petra Kostovčíková dokázala okouzlit ještě dříve než promluvila. Její tyrkysový kostým s flitry zaujal nejen pana Krause, ale i Jana Kaplického. Petra se stala mediálně známou především jako taneční partnerka herce Václava Vydry a nového tanečního partnera našla i v pořadu Uvolněte se, prosím. A věřte, že to nebylo překvapení pouze pro ni.

 • Petr Mičánek

  33:14 do playlistu

  Petr Mičánek
  Petr Mičánek je již od dětství sběratelem pexesa, nepovažuje se však za skvělého hráče. Ve své sbírce jich má 688 a je zapsán v Guinessově knize rekordů. Část své sbírky přivezl pan Mičánek s sebou a nebylo vůbec jednoduché se v ní vyznat.

Přehrát vše

Související