iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 5. 2020
21:10 na ČT1

1 2 3 4 5

150 hlasů
263814
zhlédnutí

Anatomie zrady 2/2

Televizní premiéra výpravného historického filmu s Mariánem Labudou ml. v hlavní roli. Dvoudílný příběh o vzestupu a pádu ambiciózního politika Emanuela Moravce podle skutečných událostí.

82 min | další Filmy »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Fany 4.5.2020 12:41 (!) reagovat 57 + - 42

Velkolepá produkce

tohle mělo jít do kin a ne do televize. Prvotřídní a pouštím si to znovu. Věrohodné, neošizené a to bude mít zítra Eman výročí kdy se odbouchnul, úplně mne mrazí. Tleskám České televizi.

Dennis Olley 4.5.2020 1:48 (!) reagovat 17 + - 33

Dobře odvedená práce.

O člověku, který se nerozvážně zaprodal. Kdyby měl takový strach, jak je naznačováno, nemusel do poslední chvíle čekat na Mnichov a „trápit se” s Benešem. Musel vědět od začátku, že pokud „tisíciletá” říše nedopadne dostane provaz. Zřejmě toužil po moci a uznání za předchozí příkoří a neváhal obětovat ani své syny. Po válce přišla bohužel větší hrůza, která překonala 1000 EM (jednotka zrady = 1 EM). Beneš za odsun českých Němců bez váhání prodal republiku Stalinovi (UK a USA nesouhlasily s takovými přesuny na základě kolektivní viny, té viny, kterou Beneš a ostatní demokraté říšským Němcům tolik vyčítali u Židů a dalších, na které měli zrovna spadeno, odsunut měl být po právu pouze ten, kdo skutečně kolaboroval a aktivně pomáhal cizí moci bez ohledu na národnost), zločineckým bolševikům (popravovali v Katyni, způsobili hladomor na UA +5 mega, jako vzor pro KT sloužily jejich Gulagy a vše korunovali „vítězstvím” nazi vs. rudí ~ 50 : 80 mega duší). Ten hned po válce od roku 45 pomocí svých poradců pomáhal místní „metastázi” = KSČ přebírat kontrolu nad silovými složkami, využil dočasné náklonnosti lidí k východu, po mnichovském diktátu a únor 48, bylo už jen divadlo pro otroky (nestraníky) nového levičáckého, totalitního, lidového, socialistického experimentu, který měl vyvrcholit vybudováním absurdní utopie – komunismu (společnost bez peněz, kde každý dostane „co potřebuje”). A právě tato nová moc se okamžitě začala mstít na těch, kteří za války bojovali „na špatné straně”. Jak dnes někdo může jen uvažovat o návratu státního socialismu! Technická: na konci to chtělo vojenská auta trochu zamazat, válka není přehlídka veteránů. :-)

Franklin Malina 4.5.2020 4:31 (!) reagovat 24 + - 11

Vážně?

Vy jste vážně hlupák. Jak byste dokazoval vinu či nevinu 3 miliónům lidí v jednotlivých případech? Ty soudy by díky vaší do očí bijící stupiditě trvaly dodneška a nikdo by nebyl odsouzen, protože by zcela ochromili naše soudnictví. Navíc si vy hlupáčku všichni ti vaši němci prokazovali alibi, takže ani to největší ho***o, jako K.H.Frank by nebyl odsouzen. Konečně vím proč je nejhorší srážka s blbcem... Příspěvek byl redakčně upraven.

Peter 4.5.2020 5:35 (!) reagovat 13 + - 3

Vskutku vyčerpávajicí porce

vašich čistě subjektivních názorů a o samotném filmu nepíšete téměř nic.
Snad jen na úplném konci: "že se auta měla více zamazat". Hmm, opravdu zásadní z celého filmu.

Petr 4.5.2020 6:35 (!) reagovat 45 + - 1

Odsun ale odsouhlasily i západní velmoci už za války, námitky měly potom jen ohledně způsobu, kterým se občas bohužel prováděl. Ale celkově to bylo bráno jakožto prevence proti další případné válce.
Dnes je módou vinit ze všeho Beneše, ale o našem dalším osudu rozhodl postup té které armády a potom i tehdejší bláhové sympatie mnoha lidí k SSSR.

:-) 5.5.2020 15:08 (!) reagovat 2 + - 0

:-)

Nic proti svobodě názoru, ale než začnete kázat přečtěte si prosím dostatek odborné literatury, aby se ve Vašem příspěvku neobjevovali takové perly a nesmysly

Otto 3.5.2020 21:47 (!) reagovat 70 + - 31

Znamenité

Mistrovská práce. Tohle je dramatika!!!! Tohle je příběh!

první 1 2 Další › poslední

Související