iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 1. 2012
18:30 na ČT1

1 2 3 4 5

26 hlasů
45123
zhlédnutí

Bydlení je hra

Savana v podkroví

21 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Iva 23.2.2012 21:02 (!) reagovat 2 + - 0

nadčasové

Moc krásné, chytré, promyšlené, nadčasové.Návrháři musí být geniální lidé, protože tohle všechno by měla dokázat rodičovská láska, a ne cizí člověk. Ale oni to opět dokázali, fantastické. Vážení kritici, jaký pokojíček má Vaše dítě, hmm?

Míša 5.2.2012 12:32 (!) reagovat 3 + - 0

Dobrá práce :)

Jedna z nejpovedenějších proměn! Pokojíček se mi líbí opravdu moc, prostorově krásně vyřešený, členitý, spousta zákoutí, což malé dítě vždycky baví. Barvy jsou sladěté a teplé, zvířecí motivy hezky použité. Nadšení v očích holčičky na závěr pořadu mluví za vše. Z takového pokojíčku holčička jen tak "nevyroste" a hlavně nikdo v reportáři neřekl, že doma zvířátko nemají.

šárka 31.1.2012 0:14 (!) reagovat 2 + - 3

barvy

Vůbec se mi nelíbí barvy, holčička nic o zelené neříkala, mluvila o žluté a oranžové, je to pro malou holčičku moc fádní, pro mě i velice nepříjemné barvy...a do toho ta květinová tapeta???

tereza 9.2.2012 23:52 (!) reagovat 0 + - 0

designérka pravděpodobně i barvy konzultovala s maminkou, a jejich spokojenost je to hlavní. Holčička nadšená, to je nejvyšší pochvala pro designérku. pokojíček nevylučuje mít i živé zvířátko.

Neno 27.1.2012 7:08 (!) reagovat 3 + - 0

...

Ale no tak, já bych to tak černě neviděla. Pokojíček se mi docela líbí, až na ten nábytek. A koneckonců, holčička je ještě malá, třeba jí ta láska k šelmám za chvilku přejde a bude chtít zase jiný pokoj. Názory malých dětí se docela rychle mění. Ale souhlasím, není nad živé zvířátko!!

Dana Tišerová 26.1.2012 0:41 (!) reagovat 6 + - 4

Pokoj bez života

Buď je zájem slečny Bereniky velmi povrchní, nebo je mi jí moc líto. Pokojíček jí maminka nechala vytvořit krásný, ale mrtvý. Já na jejím místě(a věřím, že i ona, jestli je její zájem o kočkovité šelmy opravdový) bych všechny ty vystajlované cetky a haldy plyšáků bez váhání vyměnila za jediné - opravdové živé zvíře. Sama jsem si musela svou první kočičku v dětství doslova vybrečet a nikdy nezapomenu na den, kdy jsem si ji konečně nesla domů. Uplynulo mnoho času, ale bylo mi dopřáno dotknout se té divoké krásy. Už téměř patnáct let chovám malé domácí levharty - kočky bengálské. Dávají mi vše - radost i žal, lásku, poznání a kočičí moudrost. Moc bych přála i Berenice, aby ji její zájem nikdy neopustil.www.bohemiabengals.wz.cz

Rija 26.1.2012 11:34 (!) reagovat 5 + - 2

Souhlasím s názorem

Též se mi to jevilo studené. Bílý nábytek, tapeta za skříňkou vypadala z dálky jako flekatá, postel "hlavou" pod oknem, nekonečný psací stůl končící nad středem hlavy postele, podivné zalezlé police na "nepořádek" (to ta holčička poleze napřed na stůl a pak bude uklízet?). A taky si myslím, že živé morče nebo králík by udělali větší radost. Nějak se nám ten pořad kazí. :-(

Související