iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 5. 2017
13:30 na ČT2

1 2 3 4 5

1 hlas
2034
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Velikonoční festival duchovní hudby — Chráněné bydlení Arkénie — Středisko Radost — Filip Habrman

25 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Velikonoční festival duchovní hudby

  0:37 do playlistu

  Velikonoční festival duchovní hudby
  Tradiční velikonoční festival duchovní hudby v Brně se letos konal od 9. do 23. dubna a měl motto „Svědkové, svědectví“. Prostor v rámci festivalu letos dostala i moderní duchovní hudba v podání pražského orchestru BERG.

 • Chráněné bydlené Arkénie

  6:43 do playlistu

  Chráněné bydlené Arkénie
  Arkénie je chráněné bydlení v Brumovicích nedaleko Klobouk u Brna. Evangelická diakonie zde nabídla domov šesti klientům s různými typy mentálního postižení včetně poruch autistického spektra. Podobných zařízení je u nás velmi málo, i proto, že starat se o lidi s takovýmto postižením, je velmi náročné.

 • Středisko Radost

  12:28 do playlistu

  Středisko Radost
  Až sedm stovek dětí z celé republiky přijede každoročně na tábory a setkání pořádaná brněnským Střediskem Radost u Klášterce nad Orlicí. Na samotě zvané Amerika se učí, jaký je život v souladu s přírodou i Bohem.

 • Filip Habrman

  18:34 do playlistu

  Filip Habrman
  Nedávno se vrátil z iráckého Kurdistánu, kde usiluje o stavbu nové nemocnice. V Brně pomohl před několika lety rozjet textilní banku, ve které našli práci dlouhodobě nezaměstnaní, pracuje na univerzitě a v neposlední řadě je hudebním dramaturgem koncertů v brněnském Národním divadle. S Filipem Habrmanem, mužem mnoha povolání, strávila den Michaela Rozbrojová.

Přehrát vše

Související