26 minut
Křesťanský magazín

21. květen 2017

Obsah dílu

Velikonoční festival duchovní hudby — Chráněné bydlení Arkénie — Středisko Radost — Filip Habrman

Části dílu

00:37
Velikonoční festival duchovní hudby
  Tradiční velikonoční festival duchovní hudby v Brně se letos konal od 9. do 23. dubna a měl motto „Svědkové, svědectví“. Prostor v rámci festivalu letos dostala i moderní duchovní hudba v podání pražského orchestru BERG.
  06:43
  Chráněné bydlené Arkénie
   Arkénie je chráněné bydlení v Brumovicích nedaleko Klobouk u Brna. Evangelická diakonie zde nabídla domov šesti klientům s různými typy mentálního postižení včetně poruch autistického spektra. Podobných zařízení je u nás velmi málo, i proto, že starat se o lidi s takovýmto postižením, je velmi náročné.
   12:28
   Středisko Radost
    Až sedm stovek dětí z celé republiky přijede každoročně na tábory a setkání pořádaná brněnským Střediskem Radost u Klášterce nad Orlicí. Na samotě zvané Amerika se učí, jaký je život v souladu s přírodou i Bohem.
    18:34
    Filip Habrman
     Nedávno se vrátil z iráckého Kurdistánu, kde usiluje o stavbu nové nemocnice. V Brně pomohl před několika lety rozjet textilní banku, ve které našli práci dlouhodobě nezaměstnaní, pracuje na univerzitě a v neposlední řadě je hudebním dramaturgem koncertů v brněnském Národním divadle. S Filipem Habrmanem, mužem mnoha povolání, strávila den Michaela Rozbrojová.
     Přehrát celé video
     Stopáž26 minut
     Další díl
     4. červen 2017

     Křesťanský magazín na sociálních sítích

     Napište nám