iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 11. 2018
12:05 na ČT2

1 2 3 4 5

20 hlasů
2491
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Co vadí mládeži na soudobé církvi? Jsou to striktní pravidla v sexuální morálce, klerikalismus nebo třeba diskriminační přístup k ženám? Také na to jsme se zeptali českého účastníka biskupské synody Tomáše Holuba.

26 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nový vchod do pražského dominikánského kláštera

  0:32 do playlistu

  Nový vchod do pražského dominikánského kláštera
  V reportáži z pražského konventu dominikánů si prohlédneme nový vchod do kláštera, který není jen zajímavou ukázkou funkčnosti moderní architektury ve starobylých prostorech, ale také pozvánkou do bohaté klášterní nabídky společenského programu pro širokou veřejnost.

 • Rozhovor s biskupem Holubem o synodě o mládeži

  6:27 do playlistu

  Rozhovor s biskupem Holubem o synodě o mládeži
  Mladí lidé, víra a rozlišování povolání – tak znělo motto měsíc trvající biskupské synody, na níž se do Říma sjelo na 300 zástupců biskupských konferencí z celého světa. Jaký je ale konkrétní dopad takto rozsáhlého projektu?

 • Duchovní poezie Daniela Rause

  9:18 do playlistu

  Duchovní poezie Daniela Rause
  Jak zpřístupnit duchovní texty širokému spektru lidí? Jednou z cest mohou být třeba kvalitní audioknihy. Moderní překlady biblických knih Daniela Rause namluvené špičkovými herci s hudbou Huberta Bittmana sklízí úspěch již několik let. Letos přišel osvědčený realizační tým s duchovní poezií, která v podání Viktora Preisse a Lukáše Hlavici dostává zcela nové dimenze.

 • Mezinárodní vězeňské společenství - projekt Building Bridges

  18:29 do playlistu

  Mezinárodní vězeňské společenství - projekt Building Bridges
  Mezinárodní vězeňské společenství v našich věznicích nabízí řadu projektů. Jedním z nich je program Building Bridges, jehož smyslem je kontaktovat pachatele a oběti nesouvisejících trestních činů. Smyslem společného setkání je umožnit oběma stranám odpovědět na otázky, které je napadají a v případě obětí trápí.

Přehrát vše

Související