iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 2. 2013
14:05 na ČT2

1 2 3 4 5

6 hlasů
1648
zhlédnutí

Křesťanský magazín

Papežský stolec je prázdný… — Manželství stojí za trochu té práce… — Nejsvětější Salvátor se postně zahalil do moderního umění — Bible prošlá médiem — Jak na tom je církev moderní demokratické společnosti? — Nadace Via děkovala a oceňovala — S kardinálem Dukou v nemocnici — V+V na návštěvě u Jany Hradilkové

26 min | další Náboženské »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Papežský stolec je prázdný…

  0:13 do playlistu

  Papežský stolec je prázdný…
  Na poli duchovní správy katolické církve vybuchla bomba. Zcela v hranicích kanonického práva, zato však zcela proti letitým zvyklostem, oznámil Benedikt XVI. svou rezignaci na papežský úřad. Co to má říci církvi a světu, na to se ptáme několika křesťanských osobností.

 • Manželství stojí za trochu té práce…

  7:09 do playlistu

  Manželství stojí za trochu té práce…
  Že je manželství dobrá věc, vědí mnozí. Ale že je to taky práce si většina zúčastněných neuvědomuje. A tak se narodil Národní týden manželství.

 • Nejsvětější Salvátor se postně zahalil do moderního umění

  10:20 do playlistu

  Nejsvětější Salvátor se postně zahalil do moderního umění
  Popelec umělců tradičně zahajuje předvelikonoční půst v pražské akademické farnosti Tomáše Halíka. Mystická hudba Clarinet Factory s Alanem Vitoušem a malířská intervence obrazů Patrika Hábla mu dala ráz nevšedního duchovního zážitku.

 • Bible prošlá médiem

  12:29 do playlistu

  Bible prošlá médiem
  Jak obstojí dávný příběh bible v promedializované atmosféře moderní společnosti? Je vůbec možné ho svěřit stále bulvárnějším médiím? Nad tím a mnohým jiným se zamýšlela evangelická mládež v lůnu krkonošských kopců.

 • Jak na tom je církev moderní demokratické společnosti?

  15:20 do playlistu

  Jak na tom je církev moderní demokratické společnosti?
  Jak právě na to se v Polském institutu společně ptaly osobnosti duchovního a politického života z Polska i od nás.

 • Nadace Via děkovala a oceňovala

  16:39 do playlistu

  Nadace Via děkovala a oceňovala
  Pražská křižovatka, odsvěcený kostel sv. Anny už byla svědkem mnoha slavností s duchovním přesahem do oblasti humanity a charity. Jedním z průvodců se při příležitosti poděkování sponzorům a ocenění Jany Klusákové stal biskup Václav Malý.

 • S kardinálem Dukou v nemocnici

  17:43 do playlistu

  S kardinálem Dukou v nemocnici
  Světový den nemocných přivádí do našich nemocnic mnohé z církevních představitelů. Přicházejí, aby se potkali s nemocnými i s těmi, kdo se o ně starají. V Nemocnici Motol se tak uskutečnilo tradiční setkání, při kterém nechyběla diskuse nad palčivými otázkami lékařské etiky.

 • V+V na návštěvě u Jany Hradilkové

  19:47 do playlistu

  V+V na návštěvě u Jany Hradilkové
  Tradiční rozhovor dvou zvídavých křesťanů se zajímavou osobností našeho kulturního a duchovního života. Tentokráte se ženou, která sama sebe nazývá sociální podnikatelkou, tedy aktivistkou občanské společnosti.

Přehrát vše

Související