43 min

13. února 2012

Obsah dílu

Systém "třikrát a dost" se blíží — Systém "třikrát a dost" se blíží — Africká stopa Radovana Krejčíře — Noční výtržnosti v Athénách — Vyšetření Julie Tymošenkové — Zrod obcí ve vojenských újezdech — České školství podle zprávy OECD vyřazuje znevýhodněné žáky — Dokumenty K. H. Franka — Letouny CASA mají zelenou — Indonésie soudí jednoho ze strůjců útoku na Bali — 2 izraelské ambasády se staly cílem bombových útoků — Adele ovládla Grammy — Přeplněná střediska výchovné péče — Záchranka místo praktického lékaře — Zájezd za korupcí — Meteorologové varují před smogem ve čtyřech krajích. Inverze souvisí s postupným oteplováním po arktických mrazech. Teplota ovšem stále zůstává pod nulou a tak ovzduší zhoršují domácnosti, které intenzivně topí uhlím

  • Vyrobeno 2012
  • Země původuČesko
  • Skryté titulky

Části dílu

00:38
Systém "třikrát a dost" se blíží
Systém "třikrát a dost" se blíží
    Vláda ve středu projedná analýzu zavedení centrálního registru přestupků. Do konce roku by měla novinka projít parlamentem.
    03:01
    Systém "třikrát a dost" se blíží
    Systém "třikrát a dost" se blíží
      Živý vstup Jana Šenkýře.
      04:34
      Africká stopa Radovana Krejčíře
      Africká stopa Radovana Krejčíře
        Už podruhé během roku skončil uprchlý podnikatel Radovan Krejčíř za mřížemi v Jihoafrické republice.
        06:56
        Noční výtržnosti v Athénách
        Noční výtržnosti v Athénách
          Noční výtržnosti v Aténách už byly moc i na tamní poměry. Vyhořelo sedmačtyřicet domů a dvě kina. Lékaři ošetřili pětasedmdesát lidí včetně třiceti policistů.
          09:06
          Vyšetření Julie Tymošenkové
          Vyšetření Julie Tymošenkové
            Kanadsko-německý tým lékařů, který má vyšetřit uvězněnou expremiérku Juliji Tymošenkovou, dorazil na Ukrajinu. Politička si dlouhodobě stěžuje na zdravotní problémy
            09:24
            Zrod obcí ve vojenských újezdech
            Zrod obcí ve vojenských újezdech
              Ve vojenských újezdech Hradiště, Libavá a Boletice vzniknou čtyři samostatné obce - Libavá, Luboměř pod Strážnou, Lučiny a Polná na Šumavě. Přejí si to místní.
              11:25
              České školství podle zprávy OECD vyřazuje znevýhodněné žáky
              České školství podle zprávy OECD vyřazuje znevýhodněné žáky
                Mezinárodní zpráva Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj Česku vyčítá, že v praktických, dříve zvláštních školách často končí i děti bez lehkého mentálního postižení.
                12:30
                Dokumenty K. H. Franka
                Dokumenty K. H. Franka
                  Technické průkazy od pancéřovaných mercedesů říšského sekretáře K. H. Franka a knihu jízd. Tyto vzácné historické dokumenty teď získalo NTM v Praze.
                  20:16
                  Letouny CASA mají zelenou
                  Letouny CASA mají zelenou
                    Všechny letouny CASA můžou znovu do vzduchu - povolil to náčelník Generálního štábu Vlastimil Picek. Vojáci je nepoužívali od konce října, kdy měl jeden ze strojů poruchu.
                    22:51
                    Indonésie soudí jednoho ze strůjců útoku na Bali
                    Indonésie soudí jednoho ze strůjců útoku na Bali
                      V roce 2002 tam exploze zabila přes 200 lidí, hlavně západních turistů. Před soudem teď stojí Umar Patek, který se léta, podobně jako Usáma bin Ládin, skrýval v pákistánském Abbotábádu.
                      24:36
                      2 izraelské ambasády se staly cílem bombových útoků
                      2 izraelské ambasády se staly cílem bombových útoků
                        V indickém Novém Dillí vybuchlo služební auto a nejméně jednoho člověka exploze zranila.
                        24:55
                        Adele ovládla Grammy
                        Adele ovládla Grammy
                          Letošní hudební ceny Grammy absolutně ovládla 23letá Adele. Britská soulová zpěvačka proměnila všechny nominace.
                          29:15
                          Přeplněná střediska výchovné péče
                          Přeplněná střediska výchovné péče
                            Šikanování spolužáků, krádeže, neshody s rodiči nebo agrese vůči učitelům. Problémy, kvůli kterým se děti dostávají do středisek výchovné péče.
                            31:03
                            Záchranka místo praktického lékaře
                            Záchranka místo praktického lékaře
                              Zbytečných výjezdů záchranky přibývá. Až každý šestý pacient by mohl dojít k lékaři sám. Místo toho volá na tísňovou linku. Třeba proto, že vůbec nemá praktického doktora. Záchranky kvůli těmto lidem zbytečně utratí desítky milionů korun.
                              32:47
                              Zájezd za korupcí
                              Zájezd za korupcí
                                Korupční prostředí v České republice je mimořádně stabilní s mírným růstem. Tak prezentuje svoje zájezdy nově vzniklá společnost Corrup Tour.
                                36:30
                                Meteorologové varují před smogem ve čtyřech krajích. Inverze souvisí s postupným oteplováním po arktických mrazech. Teplota ovšem stále zůstává pod nulou a tak ovzduší zhoršují domácnosti, které intenzivně topí uhlím
                                Meteorologové varují před smogem ve čtyřech krajích. Inverze souvisí s postupným oteplováním po arktických mrazech. Teplota ovšem stále zůstává pod nulou a tak ovzduší zhoršují domácnosti, které intenzivně topí uhlím
                                  Česko znovu trápí prach v ovzduší.
                                  Přehrát celé video
                                  Události - 14. února 2012
                                  Stopáž43 min
                                  Další díl
                                  14. února 2012

                                  Přehled dílů

                                  9714 přehratelných
                                  Události - 26. června
                                  Stopáž55 min

                                  26. června

                                  Headlines — Příčiny loňského blackoutu — Investice do energetické infrastruktury — Mapa přenosové soustavy ČR — Vliv vysokých teplot na přenosovou soustavu — Záchrana lidí z trosek po zemětřesení ve Venezuele — Odlet českého USAR týmu — Donald Trump hrozí zavedením cel — Koalice prosadila novelu zákona o státní službě — Vládní priority ve sněmovně — Ostravský soud propustil Jana Wolfa — Nouzový stav na okupovaném Krymu — Konference o poválečné obnově Ukrajiny v Gdaňsku — Trest pro útočníka v německém Magdeburgu — Budoucí podoba Špindlerova Mlýna — Kybernetický útok na automobilku Jaguar Land Rover — Začíná festival Mighty sounds — Akreditace prezidenta na summit NATO — Následky vlny veder v Evropě — Teplotní maxima a předpověď na víkend — Práce v horkých provozech a na přímém slunci — SPD bylo zařazeno do zprávy o extremismu neoprávněně — Kupkův obraz vystaví na pár hodin v Rychnově — Požár střechy hotelu v centru Prahy — Král Karel nebude žít v Buckinghamském paláci — Konec školního roku — Posílené hlídky na dálnicích se začátkem prázdnin — Lidé vyráží na prázdniny vlakem — Péče o zraněné parašutisty — Doprava v Hormuzském průlivu — Omezení dočasné ochrany Ukrajinců v EU — Nejnavštěvovanější turistická místa — Pieta za oběti komunismu — Monitoring působení léčiv v těle — Okamura v Berlíně podpořil AfD — Sportovním klubům chybí peníze — Záchranáři varují před rizikem utonutí — Dostupnost koupališť — Úhyn ryb v přírodním koupališti v Českém Krumlově — Péče o rostliny v hokých dnech

                                  Poslední vysílání 26. 6. 2026 na ČT1
                                  Události - 26. června
                                  Stopáž55 min

                                  26. června

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Poslední vysílání 26. 6. 2026 na ČT24
                                  Události - 25. června
                                  Stopáž55 min

                                  25. června

                                  Headlines — Ničivé zemětřesení ve Venezuele — Škody po zemětřesení ve Venezuele — Průběh dvou otřesů ve Venezuele — Česko nabízí pomoc Venezuele — Spor o roli prezidenta na summitu — Delegace na summit NATO — Protokol na summitu NATO — Vedra v Evropě mají oběti — Záchyt nelegálních léčiv v Praze — Konference o poválečné obnově Ukrajiny — Podnikání českých firem na Ukrajině — Další rehabilitace bývalého prezidenta Havla — ČT natáčí vánoční pohádku Krakonoš a básník — Jednání mezi USA a Íránem — Pro české fotbalisty světový šampionát skončil — GIBS stíhá policistu pro podezření ze spáchání přečinu zneužití pravomoci — Stavba obchvatu Plas — Policie zadržela primátora Karviné Wolfa — Koleje pod kontrolou — V Česku se dál drží tropické teploty — Zdravotní rizika vysokých teplot — Rekordně vysoké teploty o víkendu — Riziko sportování během horkého počasí — Jak na vedra reagují města — Ochlazení během příštího týdne — Hnutí ANO přišlo o kandidáta na post primátora Prahy — Jednání o celni politice EU vůči USA — Epileptické záchvaty u kojenců — Zájem o výstavbu modulárních reaktorů — Rusko chce uzavřít rumunský konzulát — Singapur posiluje pozici technologické velmoci — Nová dohodao spolupráci mezi Francií a Itálií. — Račí mor podél toku Chrudimky — Schůze zástupců veřejnoprávních médií — Přesun mostu v Havlíčkově Brodě

                                  Poslední vysílání 25. 6. 2026 na ČT1
                                  Události - 25. června
                                  Stopáž55 min

                                  25. června

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Poslední vysílání 25. 6. 2026 na ČT24
                                  Události - 24. června
                                  Stopáž55 min

                                  24. června

                                  Headlines — ÚS uložil vládě zajistit účast prezidenta na summitu NATO — Reakce na rozhodnutí Ústavního soudu — Podoba kompetenční žaloby — Předběžné opatření Ústavního soudu — Reakce vlády na rozhodnutí Ústavního soudu — Ukrajinské údery vyřadily proud na Krymu — Jednání skupiny E5 o Ukrajině — Lidé budou moci žádat o půjčky na renovace budov — Zásah proti střelci v Ostravě — Francie hlásí první případ Eboly — Kongres schválil rezoluci o ukončení války s Íránem — Odškodnění za vedlejší účinky vakcín — Přerušená doprava na trati z Plzně do Chebu — Zahájení Letních shakespearovských slavností — Praha 3 vypoví nájem obecního bytu šéfce Úřadu vlády — Digitalizace zdravotnictví — Nový dopravní terminál v Jihlavě — Dva obvinění fanoušci po výtržnostech na derby — Příběh Silvie, která přežila tornádo — Proměna míst zasažených tornádem — Nová opatření na zmírnění budoucích škod — Podmínky pro vznik tornáda — Škoda představila nový elektromobil — Reprezentace čeká souboj s Mexikem na ikonickém Aztéckém stadionu — Jednání prezidenta s představiteli médií — Martin Špolc získal ředitelskou pozici v Evropské komisi — Návrat tropických teplot — Ochrana zvířat před tropickými teplotami — Kritika zestátnění ČEZ — Plány na nový areál Amazonu — Open air koncert České filharmonie

                                  Poslední vysílání 24. 6. 2026 na ČT1
                                  Události - 24. června
                                  Stopáž55 min

                                  24. června

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Poslední vysílání 24. 6. 2026 na ČT24
                                  Události - 23. června
                                  Stopáž55 min

                                  23. června

                                  Headlines — Ústavní spor mezi Hradem a vládou — Prezident podal kompetenční žalobu — Projednání kompetenční žaloby před Ústavním soudem — Rozhodnutí Ústavního soudu — Další ukrajinské útoky na Krymu — Ruské útoky v Chersonu — Provoz nelegálních domovů pro seniory — V Turecku zadrželi 209 podezřelých z vazeb na extremisty — Brexit ovlivňuje britskou politiku i 10 let poté — Šest desítek hlídek pátralo po nebezpečném muži — Do Karlových Varů přijede Dustin Hoffman — Kárný senát zrušil výtku žalobkyni Lastovecké — Summit V4 — Po 20 dnech mexičtí učitelé ukončili protesty — Přepadení České pošty v Košťálově — Vlna veder v Evropě nepolevuje — Pokračují tropické teploty — Soud kvůli smrti chlapce na veřejném hřišti — Úmrtí dětí a mladistvých pod konstrukcí — Jindřišská věž už není na prodej — Obstrukce ve sněmovně — Izraelské údery na jihu Libanonu — Perský záliv hledá nové obchodní trasy — Knihovna Václava Havla nesmí dál používat jméno prezidenta — Radní Havířova odvolali jednatele realitní agentury — Zájem o tituly na pražské burze — Pád stromu na projíždějící auto — Schůzka premiérů zemí V4 — Soud rehabilitoval disidenty — Výzkum vztahů a fungování společnosti — Pražští symfonikové FOK uzavírají sezonu — Druhý největší leknín světa kvete v Liberci

                                  Poslední vysílání 23. 6. 2026 na ČT1
                                  Události - 23. června
                                  Stopáž55 min

                                  23. června

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Poslední vysílání 23. 6. 2026 na ČT24
                                  Události - 22. června
                                  Stopáž54 min

                                  22. června

                                  Složení delegace na summit NATO — Vláda nepočítá s prezidentem na summitu NATO — Kompetenční žaloba — Britský premiér oznámil svou rezignaci — Britský premiér Starmer rezignoval — Labouristé vyberou Starmerova nástupce — Stávka v Českém rozhlase a České televizi — Odpuštění poplatků menším firmám a seniorům — Financování veřejnoprrávních médií — Jednání mezi USA a Íránem — Maďarská vláda se chystá odvolat prezidenta Tamáše Sulyoka — Návrh obžaloby firmy z holdingu Agrofert za dotaci 100 milionů — Nové oddělení v Psychiatrické nemocnici Bohnice — Ukrajinský úder ve Voroněžské oblasti — Jeden z parašutistů je v kritickém stavu — Evakuace v Brně kvůli nálezu bomby — Zákazy mobilních telefonů ve školách — Čtyřletý zákaz činnosti pro tenistku Vondroušovou — Vlna veder v Evropě — Co ovlivňuje počasí v Evropě — Vysoké teploty mají vydržet celý týden — Vyšetřování sázkařské kauzy v českém fotbale — Vláda počítá s růstem schodku v roce 2027 — Trest pro advokátku za zpronevěru desítek milionů — Odvolání Prokopa z dozorčí rady DPP — Sněmovnu zřejmě čeká další večerní jednání — Zemřel bývalý šéf americké centrální banky Alan Greenspan — Prezidentské volby v Kolumbii — Jednání odborářů ČT a ČRo s premiérem — Mezinárodní festival animovaného filmu v Annecy

                                  Poslední vysílání 22. 6. 2026 na ČT1
                                  Události - 22. června
                                  Stopáž54 min

                                  22. června

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Znakový jazyk a skryté titulky

                                  Poslední vysílání 22. 6. 2026 na ČT24