iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 10. 2021
11:35 na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
20787
zhlédnutí

Objektiv

Indonésie: Nusa Penida — Čína: Po stopách Bruce Lee — Maďarsko: Perla Dunaje

27 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Nusa Penida

  0:59 do playlistu

  Nusa Penida
  Venku máme podzim v plném proudu a tak si určitě užijete výlet do tropického ráje –⁠ míříme do Indonésie na ostrov Nusa Penida, který leží asi hodinu lodí od známého ostova Bali. Náš spolupracovník Jakub Freiwald nás vezme na tamní nejkrásnější pláže, vydáme se s ním i pod mořskou hladinu anebo do podzemního hinduistického chrámu. A představte si, že na ostrově je i jedna česká pekárna.

 • Po stopách Bruce Lee

  10:35 do playlistu

  Po stopách Bruce Lee
  Herec a mistr bojových umění Bruce Lee bude hrát hlavní roli v další reportáži v naší pravidelné rubrice Objektiv osobně. Zpravodajka Barbora Šámalová se vydala po stopách tohoto slavného umělce v Hongkongu. Vezme nás třeba k základní škole, kam slavný bojovník chodil, nebo na místa, kde se natáčely filmové scény.

 • Perla Dunaje

  19:20 do playlistu

  Perla Dunaje
  Říká se, že je to město, které léčí, chutná, překvapuje a hlavně –⁠ nikdy nenudí. Taková je Budapešť. Někdy se ji přezdívají také „Perla Dunaje“. Do hlavního města Maďarska se vypravíme v poslední reportáži. Město má prý takové kouzlo, že ať už vás při procházce kroky zavedou kamkoliv, tak vždycky narazíte na něco výjimečného. Křížem krážem se vydáme i v poslední reportáži.

 • Soutěž

  26:38 do playlistu

  Soutěž
  Jak se jmenoval herec a legenda bojových umění po jehož stopách jsme se dnes vydali v Hongkongu?A) Bruce McGeeB) Bruce McLeeC) Bruce Lee

Přehrát vše

Související