iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 5. 2013
10:30 na ČT1

1 2 3 4 5

6 hlasů
9073
zhlédnutí

Objektiv

Rusko: Sankt Petěrburg — Rakousko: Hory — Chorvatsko: Učka

27 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Sankt Petěrburg

  1:03 do playlistu

  Sankt Petěrburg
  Začínáme v Rusku v Sankt Petěrburgu. Pravidelní diváci Objektivu si pravděpodobně vzpomenou na to, jak někdejší zpravodaj České televize v Polsku Miroslav Karas s nasazením sobě vlastním systematicky mapoval významná města a místa u našich severních sousedů. Nyní tedy jeho první výprava pro náš cestovatelský magazín z velké Rusi. A jako tradičně pro nás Mirek Karas připravil opravdu důvěrné seznámení s místem.

 • Hory

  14:44 do playlistu

  Hory
  Salzbursko, Kaprun, Zell am See. Místa, která v Rakousku jen míjíme cestou na jih nebo se jim věnujeme nejvýše v zimě v rámci lyžařské sezony. Přitom ale mají co nabídnout v celém roce a je určitě příjemné, že za jejich zajímavostmi a krásami nemusíme putovat dlouhé dny. Hlavní roli tady samozřejmě hrají hory, koho nelákají, tomu nabídneme malou sladkou tečku.

 • Soutěž
 • Učka

  21:46 do playlistu

  Učka
  Taky Chorvatsko je blízkou a obílenou destinací českých turistů a cestovatelů. Pro poloostrov Istrie na severu země to díky jeho relativní blízkosti platí samozřejmě taky. Naši milovníci slunce, kamenitých pláží a azurového moře znají určitě důvěrně Pulu, Rovinj a další oblíbené přímořské destinace. Istrie to ale nejsou jen letoviska na pobřeží. Za pár okamžiků vám ukážeme a dokážeme, že za návštěvu určitě stojí třeba i horská rezervace Učka.

Přehrát vše