iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 5. 2013
11:30 na ČT1

1 2 3 4 5

3 hlasy
6667
zhlédnutí

Objektiv

Itálie: Benátky – laguna — 1000 mil po Mekongu: Dobrodružné putování III — Mexiko: Indiáni

28 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Benátky – laguna

  1:02 do playlistu

  Benátky – laguna
  Asi se už rychle blíží doba, kdy pokud budete chtít vidět Benátky, budete muset mít zaplacený hotel, nebo si dopředu zamluvit a samozřejmě i uhradit jakousi vstupenku do města. Starousedlíků totiž pořád ubývá, zatímco turistů, zejména těch jednodenních, kteří do městské pokladničky přispějí minimálně, přibývá. Pokud tedy uvažujete o Benátkách, neotálejte. Jedním z typů, kam se v tomhle kouzelném městě podívat, mohou být i poměrně málo navštěvované ostrovy Benátské laguny.

 • Dobrodružné putování III

  9:41 do playlistu

  Dobrodružné putování III
  A máme tu pro vás třetí závěrečné putování dvou českých mladíků po Mekongu. Svou expedici pojmenovali tisíc mil po Mekongu a cíl si stanovili vysoký – sjet Mekong na sportovních lodích, o což se před nimi ještě nikdo nepokusil. Petr Synek jede na kajaku a Václav Kuna na sportovní kánoi. A jak jste mohli vidět v předchozích dílech, není to vůbec žádná legrace. Kluci se už doplavili přes Laos na hranice Kambodži a dostali se už za polovinu cesty. Dále je Mekong vede do Vietnamu.

 • Soutěž
 • Indiáni

  20:24 do playlistu

  Indiáni
  Bubny, dechovka a Panenka Maria. Vy už tušíte a možná víte, že nemíříme na jižní Moravu, ale do střední Ameriky konkrétně do Mexika. Nechci tvrdit, že pro vás máme nějaké senzační odhalení, ale pokud jste i představy o tamních indiánech utvářeli jen na základě četby nebo sledování májovek, tak budete za pár okamžiků asi trochu překvapení. Věřím, že příjemně. Vše, co uvidíte v reportáži Martina Mykisky, je sice navýsost současné, ale dost exotické na to, abyste se pořádně pobavili.

Přehrát vše