iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
25. 3. 2015
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

7 hlasů
4165
zhlédnutí

Události, komentáře

Americký konvoj — Vyšetřování havárie letadla — Angelina Jolie jako vzor? — Konec moderátora Clarksona

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Americký konvoj

  0:09 do playlistu

  Americký konvoj
  Osmi z deseti Čechů nevadí průjezd amerického vojenského konvoje přes české území. To je závěr bleskového průzkumu, který pro Českou televizi provedla agentura STEM/MARK. Přesto budí přejezd Američanů vášně – akce chystají jeho podporovatelé i odpůrci. Hosty budou editor Svobodného fóra Pavel Šafr, předseda Strany demokratického socialismu Milan Neubert, zástupce ředitele agentury STEM/MARK Tomáš Říha a místopředseda Polského klubu v Praze Michal Chrzastowský.

 • Fokus
 • Vyšetřování havárie letadla

  30:50 do playlistu

  Vyšetřování havárie letadla
  Evropa se vzpamatovává z tragické nehody Aibusu ve francouzských Alpách. Na jeho palubě zemřelo 150 lidí, hlavně Španělů a Francouzů. Vyšetřovatelé už získali z jedné černé skříňky celý záznam rozhovoru pilotů v kabině. Druhou zatím stále hledají. Nízkonákladová společnost Germanwings po havárii oznámila, že zruší několik letů. Někteří piloti totiž nenastoupili do práce. Nakonec ale firma zrušila jen jediný let. Probereme s leteckým publicistou Airways.cz Tomášem Hamplem.

 • Angelina Jolie jako vzor?

  37:27 do playlistu

  Angelina Jolie jako vzor?
  Preventivní odstranění vaječníků, které kvůli obavě z rakoviny podstoupila Angelina Jolie, doporučují odborníci v USA i Evropě. A to právě ženám, které patří stejně jako americká herečka do rizikové skupiny, tedy jsou nositelkami takzvaného BRCA genu. Uvádí to francouzský týdeník Le Nouvel Observateur. Téma pro primářku Onkologické kliniky 1. LF UK a Thomayerovy nemocnice, místopředsedkyni České onkologické společnosti Jitku Abrahámovou.

 • Stalo se
 • Konec moderátora Clarksona

  52:51 do playlistu

  Konec moderátora Clarksona
  Britská televize BBC neprodloužila smlouvu moderátorovi populárního pořadu o autech Top Gear. Jeremy Clarkson se popral s producentem kvůli tomu, že mu nezajistil teplé jídlo. O práci přišel i přesto, že petici na jeho podporu podepsalo milion fanoušků z celého světa. Do Londýna se spojíme s Ivanem Kytkou.

Přehrát vše