iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 11. 2014
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

6 hlasů
2727
zhlédnutí

Události, komentáře

Střet zájmů na ministerstvu dopravy? — Ukrajina vs. Rusko — Online „šmejdi“ — Pražská koalice

58 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Střet zájmů na ministerstvu dopravy?

  0:09 do playlistu

  Střet zájmů na ministerstvu dopravy?
  Premiér Bohuslav Sobotka zatím nepotvrdil nominaci Dana Ťoka na post ministra dopravy. Vyžádal si od něj odpovědi na otázky ohledně jeho plánů v resortu – a chce také slyšet, jak zabrání možnému střetu zájmů. S tím má problém i řada opozičních, ale i koaličních poslanců. Je Ťokova současná pozice pro ministra dopravy užitečnou zkušeností, nebo je to problém? A jak je to v zahraničí? Hostem bude prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý a generální ředitel Koh-i-noor Hardtmuth Vlastislav Bříza. Do Paříže se spojíme se zpravodajem Petrem Zavadilem, do Spojených států s Martinem Řezníčkem.

 • Telegraficky
 • Ukrajina vs. Rusko

  30:58 do playlistu

  Ukrajina vs. Rusko
  Ukrajinská vláda a NATO obviňují Rusko z vyzbrojování povstalců. Podle OBSE přešel hranice během tohoto týdne rekordní počet mužů v uniformách. Moskva to ale na mimořádném zasedání Rady bezpečnosti OSN znovu popřela – a tvrdí, že na východní Ukrajině žádní ruští vojáci nejsou. Probereme s šéfredaktorem časopisu ATM Michalem Zdobinským.

 • Online „šmejdi“

  37:07 do playlistu

  Online „šmejdi“
  Podvodníci, kteří nabízejí seniorům zboží a nevýhodné smlouvy, se přesouvají na internet. Obracejí se na ně prostřednictvím nevyžádaných e-mailů i sociálních sítí. Jen letos už přišly o peníze tisíce důchodců. Téma pro režisérku dokumentu Šmejdi Sylvii Dymákovou a ředitele sdružení Život 90 Jana Lormana.

 • Telegraficky
 • Pražská koalice

  48:04 do playlistu

  Pražská koalice
  Předsedové ANO, ČSSD a Trojkoalice podepsali v Praze koaliční smlouvu. V pětašedesátičlenném zastupitelstvu budou mít nejtěsnější většinu 33 hlasů. Primátorkou hlavního města má být Adriana Krnáčová. Jak si strany rozdělily kompetence? A kdo nakonec povede kontrolní výbor? Zeptáme se budoucího náměstka pražské primátorky Petra Dolínka /ČSSD/.

Přehrát vše