iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 11. 2013
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

6 hlasů
3995
zhlédnutí

Události, komentáře

Černá stavba? — Kennedyho výročí — Sestavování koalice — Nick Cave v Praze

56 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zadržení Krejčíře
 • Černá stavba?

  5:43 do playlistu

  Černá stavba?
  Problémy kolem rozestavěného tunelu Blanka nekončí. Pražský primátor Tomáš Hudeček potvrdil, že smlouvy na celý komplex jsou s velkou pravděpodobností neplatné. Uvádí to posudky dvou advokátních kanceláří, které si nechal zpracovat pražský magistrát. Ten se teď chce s firmou Metrostav dohodnout na dalším postupu. Je tunel Blanka skutečně černou stavbou? Proč se prodražila o deset miliard? A stihne se dokončit podle plánu? Hostem bude bývalý pražský primátor Pavel Bém /ODS/. Komentář připojí Ondřej Kundra z Respektu.

 • Telegraficky
 • Kennedyho výročí

  25:50 do playlistu

  Kennedyho výročí
  Přesně před padesáti lety byl v Dallasu zavražděn americký prezident John Fitzgerald Kennedy. Atentát je dodnes předmětem nejrůznějších spekulací a konspiračních teorií. Američané řadí Kennedyho mezi své největší politiky – a ptají se, jak byt svět vypadal, kdyby ho nezabili. Do Dallasu se spojíme se zpravodajem ČT Martinem Řezníčkem.

 • Sestavování koalice

  34:23 do playlistu

  Sestavování koalice
  Výše daní nebo poplatky ve zdravotnictví. Strany možné trojkoalice stále nevyřešily sporné programové body. Rozdílné názory mají i na obsazení jednotlivých ministerstev – hlavně post ministra financí. Největší rozpory by měla urovnat sobotní schůzka šéfů sociální demokracie a hnutí ANO. Jaké jsou teď šance koalice ČSSD, ANO a KDU-ČSL? Okomentují Bohumil Pečinka z Reflexu a Patrik Eichler z Deníku Referendum.

 • Nick Cave v Praze

  46:40 do playlistu

  Nick Cave v Praze
  Australský písničkář Nick Cave se po dvou letech vrací do Česka. S kapelou The Bad Seeds tu představí svou desku Push the Sky Away. Přímo z koncertu se přihlásí Petr Vizina.

Přehrát vše

Související