iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 3. 2013
21:00 na ČT24

1 2 3 4 5

0 hlasů
3229
zhlédnutí

Události, komentáře

Papež František — Spor o sKarty — ČSSD a Miloš Zeman — Febiofest 2013

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Papež František

  0:38 do playlistu

  Papež František
  Papež František má za sebou první den v čele katolické církve. Brzy ráno se soukromě pomodlil v římské bazilice Panny Marie Sněžné. V následujících dnech se chce sejít se svým předchůdcem, emeritním papežem Benediktem XVI. Do Vatikánu se spojíme se zpravodajkou Hanou Scharffovou a nabídneme rozhovor s kardinálem Dominikem Dukou. V čem bude papež František jiný než jeho předchůdce Benedikt XVI.? Jaký bude jeho pontifikát? A jak se chovali papežové ve složitých obdobích? Hostem bude historik Drahomír Suchánek a politický geograf Michael Romancov.

 • Telegraficky
 • Spor o sKarty

  24:55 do playlistu

  Spor o sKarty
  Úplné zrušení sociálních karet požaduje Národní rada osob se zdravotním postižením. Vláda ale včera rozhodla, že projekt se zatím zastavovat nebude – a odmítla tak senátorský návrh. O osudu a technickém provedení karet se ale podle premiéra bude dál jednat, mimo jiné s Českou spořitelnou, která systém provozuje. Jak budou nakonec sKarty fungovat? Jak je možné, že stát rozjel projekt, který musí za pochodu měnit? A co konkrétně na něm vadí postiženým? Téma pro členku sněmovního výboru pro sociální politiku Lenku Kohoutovou /ODS/ a předsedu Národní rady osob se zdravotním postižením Václava Krásu.

 • ČSSD a Miloš Zeman

  41:25 do playlistu

  ČSSD a Miloš Zeman
  Sociální demokraté si zítra na sjezdu zvolí nové vedení. Do Ostravy za nimi přijede i prezident Miloš Zeman. Jaké jsou vztahy ČSSD a jejího bývalého předsedy? Je už zapomenuto dění kolem prezidentské volby v roce 2003? Odpovědi hledala v reportáži analytička ČT Martina Lustigová.

 • Febiofest 2013

  45:06 do playlistu

  Febiofest 2013
  Začíná Febiofest. Mezinárodní filmový festival má před sebou dvacátý ročník. Nabídne víc než pět stovek projekcí. Přehlídku odstartuje film francouzského režiséra Gilla Bourdose Renoir. Hostem bude ředitel festivalu Fero Fenič.

Přehrát vše

Související