iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 12. 2012
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

4 hlasy
3911
zhlédnutí

Události, komentáře

(Ne)povinné sKarty — Prezidentova kritika — Volba prezidenta

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • (Ne)povinné sKarty

  0:35 do playlistu

  (Ne)povinné sKarty
  Kontroverzní projekt sociálních karet čekají zásadní změny. Takzvaná sKarta bude povinná pouze jako identifikační průkazka, kterou se příjemci dávek mají prokazovat na úřadech práce. Placení s ní ale bude dobrovolné a výběr z bankomatu zdarma. Na nových pravidlech se dohodla vláda s Českou spořitelnou. Mají lidé povinnost si sKarty převzít? A má projekt ještě smysl? Téma pro místopředsedkyni poslaneckého klubu Jitku Chalánkovou /TOP09/ a předsedu Národní rady zdravotně postižených Václava Krásu.

 • Prezidentova kritika

  16:02 do playlistu

  Prezidentova kritika
  Časté výměny ministrů v Nečasově vládě se nelíbí Václavu Klausovi. Jde podle něj o selhání nejen samotného ministra, ale i předsedy strany, který ho navrhl, a premiéra. Největší kritika pak míří k možnému jmenování Karolíny Peake ministryní obrany. Takovou „dívenku“ prý vojáci nepřijmou. Má Karolína Peake dostatečné zkušenosti pro vedení resortu obrany? A jak strana LIDEM vnímá výhrady prezidenta? Diskutovat bude ředitel politického odboru prezidentské kanceláře Ladislav Jakl a místopředseda LIDEM Viktor Paggio.

 • Telegraficky
 • Volba prezidenta

  31:32 do playlistu

  Volba prezidenta
  I dnes nabídneme analýzu dalšího prezidentského kandidáta. Tentokrát Karla Schwarzenberga. Debatovat o něm bude politoložka Vladimíra Dvořáková, nezávislý publicista Ivan Žitný a komentátor Hospodářských novin Petr Honzejk.

 • Návrat na Měsíc

Přehrát vše