iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 4. 2012
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

22 hlasů
15493
zhlédnutí

Události, komentáře

Další ultimátum Věcí veřejných — Angela Merkelová v Praze — Retrospektiva Damiena Hirsta

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Další ultimátum Věcí veřejných

  0:38 do playlistu

  Další ultimátum Věcí veřejných
  Věci veřejné kladou další ultimátum. Jejich ministři mají podle rozhodnutí grémia strany podat demise k 1. květnu. A po premiérovi Petru Nečasovi požadují, aby splnil hned několik podmínek. Revidovat chtějí i koaliční smlouvu. Znamená dané ultimátum, že Věci veřejné odcházejí z vlády? Nebo se jen vyhrocením situace snaží získat větší vliv? Jaké podmínky premiérovi VV kladou? A jak na další ultimátum Věcí veřejných reagují koaliční partneři? Debatovat budou místopředseda Věcí veřejných Tomáš Jarolím a místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Zveme i zástupce ODS a opozice.

 • Telegraficky
 • Angela Merkelová v Praze

  35:40 do playlistu

  Angela Merkelová v Praze
  Na pět hodin přijela do Česka Angela Merkelová. Německá kancléřka, považovaná za nejmocnější ženu současnosti se setkala s prezidentem Klausem i premiérem Nečasem. Jaké jsou česko-německé vztahy? Jsou opravdu tak skvělé, jak tvrdí německá kancléřka a český premiér? Definuje je hlavně ekonomická provázanost sousedních zemí? Nebo se v nich odrážejí i historické, politické nebo kulturní vazby? Jak vztahy ovlivňuje fakt, že Česko se nepřipojilo ke smlouvě o fiskální unii? Debatovat budou bývalý německý poslanec Milan Horáček, novinářka Bára Procházková a Jaroslav Míl, energetický expert a bývalý prezident Svazu průmyslu a dopravy.

 • Retrospektiva Damiena Hirsta

  42:30 do playlistu

  Retrospektiva Damiena Hirsta
  Londýnská Tate Modern připravila retrospektivu Damiena Hirsta. Jednoho z nejznámějších, nejbohatších, ale také nejkontroverznějších umělců současnosti. Proč se Hirst, který tvrdí, že muzea jsou pro mrtvé umělce, k retrospektivě rozhodl? A co sedmdesátka jeho děl vypovídá o umělci samém? V Londýně máme zvláštního zpravodaje Petra Fischera.

Přehrát vše

Související