iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 4. 2011
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

23 hlasů
6262
zhlédnutí

Události, komentáře

Hledá se řešení… — Boj o Libyi — Odkaz studia Sial

48 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Hledá se řešení…

  0:39 do playlistu

  Hledá se řešení…
  Koalice dál hledá východisko z krize. Po ranní schůzce lídrů tří koaličních stran u prezidenta Klause i odpolední K12 je jasné pouze jedno – VV, TOP 09 a ODS chtějí pokračovat ve společném vládnutí. Za jakých podmínek a ústupků už ale jasné není. Strany si navíc daly čas do pondělí. Jaké varianty jsou ve hře? Do studia přijde místopředseda ODS Pavel Drobil. S vlastním návrhem řešení patové situace přišel bývalý předseda ČSSD Jiří Paroubek. Sociální demokracie by měla umožnit menšinovou vládu ODS a TOP 09, bez VV. Proč chce dát šanci svým konkurentům? Jiří Paroubek, na kterého měla diskreditační dokumenty vytvořit firma ABL a který podal na Víta Bártu trestní oznámení, přijde na úvod pořadu.

 • Boj o Libyi

  33:56 do playlistu

  Boj o Libyi
  Boje v Libyi neutichají. O řešení situace v zemi se dál horečnatě jedná i na mezinárodní úrovni. Špičky EU a OSN vyzvali k okamžitému odchodu Muammara Kaddáfího. Pětice rozvojových zemí tzv. skupiny BRICS odsoudily nálety NATO v Libyi proti vládním jednotkám. A v Berlíně se scházejí ministři zahraničí Severoatlantické aliance. Kam konflikt směřuje? A pomáhají akce NATO k jeho vyřešení? Rozebereme s Muníbem Hasanem, předsedou Ústředí muslimských obcí v ČR.

 • Odkaz studia Sial

  41:38 do playlistu

  Odkaz studia Sial
  Tvorba legendárního architektonického studia Sial se představuje v Praze. Nejznámější stavbou je televizní vysílač Ještěd. Byla tvorba studia výjimečná jen v českém, nebo i světovém měřítku? Téma pro teoretika architektury Adama Gebriana.

Přehrát vše